Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Zabytkowa klinkiernia w Nowogrodźcu - to, co można tam zobaczyć przeraża! [WIDEO]

~~RRR 8 czerwca 2021r. o 21:27
Tak wygląda Nowogrodziec od podszewki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Hutujnia 9 czerwca 2021r. o 9:20
Czyli mam rozumieć, że jak się coś narozrabia, wystarczy nie odbierać korespondencji? Jeśli tak prawo będzie egzekwowane, to takie sytuacje będą się powtarzać.
W głowie mi się nie mieści, jak można nie zlokalizować człowieka (zresztą niejednego) odpowiedzialnego za ten stan.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qqq 9 czerwca 2021r. o 10:54
~~Złocistożółta Hutujnia napisał(a): Czyli mam rozumieć, że jak się coś narozrabia, wystarczy nie odbierać korespondencji? Jeśli tak prawo będzie egzekwowane, to takie sytuacje będą się powtarzać.
W głowie mi się nie mieści, jak można nie zlokalizować człowieka (zresztą niejednego) odpowiedzialnego za ten stan.


To jest taki sam absurd jak ja bym podał adres korespondencyjny mojego pola .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Mydlnica 10 czerwca 2021r. o 5:41
Wiadomo o co chodzi. Zniszczyc zabytkowy zespol, dostac wyrokiem sadu zgode na rozbiorke z powodu smierci technicznej i uzyskac dobry teren inwestycyjny. A urzedy sa tak naprawde bezradne,bo to panstwo nadal jest bezradne w zakresie egzekwowania prawa i sady pracuja jsk pracuja. Mogr sie zalozyc, ze postepowanie zostanie umorzone z powodu niskiej sxkodliwosci spolecznej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.