Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

Trawa wysoka na 1 metr na drodze do Kraśnik Górnego

7108
dianalady 10 czerwca 2021r. o 22:03
Mam pytanie do władz Powiatu Bolesławieckiego - kiedy zostanie skoszona trawa przy drodze na trasie do Kraśnika Górnego. Ma już wysokość ok.1 metra. Jak wyjeżdżam za zakrętu to nie widać czy coś jedzie po drugiej stronie. A przecież poboczem chodzą dzieci na przystanek i o tragedię nie trudno. Zróbcie coś w tym temacie!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pik 11 czerwca 2021r. o 9:07
No redaktor, zapytaj starostę. Może wyskrobiesz art. gloryfikujący pod tytułem pokoszone trawy przez starostę. Trochę będzie można powazelinować. Czekam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL 11 czerwca 2021r. o 9:25
Raczej doczekamy się artykułu w stylu "kolejna skuteczna interwencja bolecinfo" :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JURAS 11 czerwca 2021r. o 13:20
bOŻEJOWICE - RAKOWICE, OTOK , kRASZOWICE TO SAMO JUŻ ZNAKÓW NIE WIDAĆ, ALE NA MEDALE BYŁO DLA ZASŁUŻONYCH .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.