Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tydzień bez zakażeń koronawirusem w powiecie bolesławieckim
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
4 lipca 2021r. o 21:31
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ARMAGEDON napisał(a): Nic się nie skończyło, w Polsce coraz silniejszy staje się wariant delta, to on zdominuje zakażenia w najbliższych miesiącach, od połowy sierpnia uderzy, we wrześniu lockdown i zamykanie szkół. Uważajcie na siebie i wasze rodziny, delta to najgroźniejsza z dotychczasowych mutacji. Apokalipsa się zbliża. Modlitwa wskazana i szczepienia.

Człowieku zamknij się w koncu

Wypierasz atakami na moją skromną osobę strach przed nieuniknionym, czyli końcem świata, który się rozpoczął, zobacz co się dzieje, jak wirus dziesiątkuje populacje ludzką, jak zjawiska atmosferyczne przybierają na silę, byś się bezbożniku pomodlił lepiej o przyszłość planety która jest zagrożona, a nie mnie tu atakował. Zaszczepiony też pewnie nie jesteś, stąd ta agresja.

Właśnie najwięcej umiera i choruje zaszczepionych .Trolu idz spac pomódl.sie zeby ci rozum wrocil ,wiesz ja pomodlę się za ciebie siejesz zament pod każdym artykułem ty masz chyba smutne I nudne zycie I zal mi ciebie jest .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
4 lipca 2021r. o 21:32
ARMAGEDON TO TY JESTES PRAWDZIWY I JEDNA WIELKA ZARAZA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
4 lipca 2021r. o 21:37
Wstrzymaj się zachowaj te smieci dla siebie kazdy rozumiem I wie co jest co się dzieje ze pandemia nie zniknie ze będzie caly czas grypa mutuje z roku coraz to inna grozniejsz ,każdy, każdy wie są wakacje ludzie odetchnęli trochę od tego strachu ,dzieci wszyscy a ty piszesz o apokalipsie h...wie o czym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
4 lipca 2021r. o 21:38
~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a): ARMAGEDON TO TY JESTES PRAWDZIWY I JEDNA WIELKA ZARAZA .


Po 1 - bzdury opowiadasz, zaszczepieni w UK nie chorują praktycznie w ogóle, do szpitali w ciężkim stanie trafiają niezaszczepieni, jeżeli zaszczepiony zachoruje to tylko jak przeziębienie przejdzie.

Po 2 - bardzo proszę nie używać caps locka, ok? wyraża to krzyk i jest to bardzo niekulturalne.

Po 3 - nie sieje żadnego zamętu, ja po prostu martwię się o ludzkość, jestem po prostu altruistą z krwi i kości.

Co masz dzisiaj na kolację ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ARMAGEDON niezalogowany
4 lipca 2021r. o 21:48
~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a): Wstrzymaj się zachowaj te smieci dla siebie kazdy rozumiem I wie co jest co się dzieje ze pandemia nie zniknie ze będzie caly czas grypa mutuje z roku coraz to inna grozniejsz ,każdy, każdy wie są wakacje ludzie odetchnęli trochę od tego strachu ,dzieci wszyscy a ty piszesz o apokalipsie h...wie o czym.


Przepraszam, że tak się czepiam, ale błagam używaj znaków interpunkcyjnych, bo ciężko się czyta taki słowotok. Swoją drogą to nawet zabawne jak się tu ludzie spinają i mnie atakują, słowo szczepionka / pandemia/ delta działa na was jak płachta na byka, od razu agresja się włącza :)

Wiem jedno, pod koniec sierpnia lub na początku września będę mógł dumnie napisać "a nie mówiłem... tfuuu pisałem" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zosia niezalogowany
5 lipca 2021r. o 5:50
A jeżeli w szczepionkach jest wirus delta.To w sierpniu będzie 4 fala.Zaszczepieni będą chorować. Ta nagonka z loterią włącznie do szczepień daje dużo do myślenia. W Angli niezależni lekarze opublikowali raport.60 procent zaszczepionych ma deltę,to samo dzieje się w innych krajach.Agenda 2030 .Globalisci włączyli przycisk depopulacja poprzez szczepienia.A sprzedajne rządy to realizują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
5 lipca 2021r. o 10:02
~~Zosia napisał(a): A jeżeli w szczepionkach jest wirus delta.To w sierpniu będzie 4 fala.Zaszczepieni będą chorować. Ta nagonka z loterią włącznie do szczepień daje dużo do myślenia. W Angli niezależni lekarze opublikowali raport.60 procent zaszczepionych ma deltę,to samo dzieje się w innych krajach.Agenda 2030 .Globalisci włączyli przycisk depopulacja poprzez szczepienia.A sprzedajne rządy to realizują.

Dokładnie o to chodzi a głąb nie rozumiem wałkuje jedno i to samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Karagana niezalogowany
5 lipca 2021r. o 10:03
~~ARMAGEDON napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnogranatowa Karagana napisał(a): Wstrzymaj się zachowaj te smieci dla siebie kazdy rozumiem I wie co jest co się dzieje ze pandemia nie zniknie ze będzie caly czas grypa mutuje z roku coraz to inna grozniejsz ,każdy, każdy wie są wakacje ludzie odetchnęli trochę od tego strachu ,dzieci wszyscy a ty piszesz o apokalipsie h...wie o czym.


Przepraszam, że tak się czepiam, ale błagam używaj znaków interpunkcyjnych, bo ciężko się czyta taki słowotok. Swoją drogą to nawet zabawne jak się tu ludzie spinają i mnie atakują, słowo szczepionka / pandemia/ delta działa na was jak płachta na byka, od razu agresja się włącza :)

Wiem jedno, pod koniec sierpnia lub na początku września będę mógł dumnie napisać "a nie mówiłem... tfuuu pisałem" :)

No i chwała tobie .Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza