Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Stasik ponownie w Platformie Obywatelskiej, wrócił bo nie może się pogodzić z bezprawnymi działaniami partii rządzącej
~~j23 14 września 2021r. o 11:37
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bbbbb 14 września 2021r. o 11:46
co to jest impuls miasta ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziany Maczek 14 września 2021r. o 12:13
~~bbbbb napisał(a): co to jest impuls miasta ?


www.impulsmiasta.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cieszynianka 14 września 2021r. o 15:09
dobrze że mam parę koni to jakiś grosz wpadnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gienek 14 września 2021r. o 16:52
Posmiechowisko szergowy gracz ,a spotkanie ze Schetyną i Borysem i to w tej norze Lilput !dlaczego nie wspomni o rozlamie POpaprancow w Boleslawcu zamiast trzymac sie razem ,i tak chca wygrac z Pis ,juz rządziliscie 8 lat ,i co zrobiliscie z Polską,zniszczyliscie i sprzedaliscie !!!A Pan sie poprostu pcha do koryta a nie dla dobra Polski -żenada i wstyd!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta 14 września 2021r. o 17:15
dadzą mu w pisie 5 zyla więcej to zaraz do nich potupta


;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Mina 14 września 2021r. o 18:40
~~Gienek napisał(a): Posmiechowisko szergowy gracz ,a spotkanie ze Schetyną i Borysem i to w tej norze Lilput !dlaczego nie wspomni o rozlamie POpaprancow w Boleslawcu zamiast trzymac sie razem ,i tak chca wygrac z Pis ,juz rządziliscie 8 lat ,i co zrobiliscie z Polską,zniszczyliscie i sprzedaliscie !!!A Pan sie poprostu pcha do koryta a nie dla dobra Polski -żenada i wstyd!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za debil 14 września 2021r. o 20:20
~~Bordowa Mina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gienek napisał(a): Posmiechowisko szergowy gracz ,a spotkanie ze Schetyną i Borysem i to w tej norze Lilput !dlaczego nie wspomni o rozlamie POpaprancow w Boleslawcu zamiast trzymac sie razem ,i tak chca wygrac z Pis ,juz rządziliscie 8 lat ,i co zrobiliscie z Polską,zniszczyliscie i sprzedaliscie !!!A Pan sie poprostu pcha do koryta a nie dla dobra Polski -żenada i wstyd!Ty qtafonie ,kradniecie jak nikt inny ,obyś poranka nie doczekał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.