Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy Polska ma szanse by kiedyś nazywać ją krajem praworządnym?

~~Brunatnoszary Tytoń 30 marca 2022r. o 7:25
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): W czwartek wolski sąd rejonowy zdecydował o uniewinnieniu Tadeusza Rydzyka oraz Jana Króla. Za winną uznał jedynie Lidię Kochanowicz-Mańk, skazując ją na 3 miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok oraz 3 tys. zł grzywny.

Lewacy chcieli wsadzić do mamra niewinnego człowieka .Brawo sąd ,ręce precz od prawego ,sprawiedliwego i ubogiego zakonnika.

Ktoś próbuje sie pode mnie podszywać. Ale je nigdy nie bawię się w sędziego by wygłaszać wyroki kto winien, a kto nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 30 marca 2022r. o 7:51
oj tam...
lubisz się tak bawić ...;)
np. na mnie wydałeś już ''wyrok'' ... marksista,leninista ,lewak i ogólnie ''komuch'' :D

ale mnie to nie przeszkadza...;)
teraz jeszcze na ''fali'' ostatnich zdarzeń jestem dla niektórych ''kacapem'' ;D
~~stara doradczyni 31 marca 2022r. o 5:45
Tusk znowu był wczoraj "w Polsce", spotykał się i rozmawiał z ludźmi. Bez goryli, bez świty usłużnych potakiwaczy, bez kawalkady limuzyn na sygnałach. Kiedy ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć w takiej sytuacji naczelnika Kaczyńskiego?
22258
Horus 31 marca 2022r. o 6:51
to chyba z obawy przed linczem...;D
~~Brunatnoszary Tytoń 31 marca 2022r. o 7:43
Horus napisał(a): oj tam...
lubisz się tak bawić ...;)
np. na mnie wydałeś już ''wyrok'' ... marksista,leninista ,lewak i ogólnie ''komuch'' :D

ale mnie to nie przeszkadza...;)
teraz jeszcze na ''fali'' ostatnich zdarzeń jestem dla niektórych ''kacapem'' ;D

Bo to nie wyrok a stwierdzenie faktu. Sam zresztą mówisz, że ci to nie przeszkadza. Taka jest niestety prawda. Do tych epitetów dopisz sobie jeszcze ruskiego trolla :-P
W moich oczach jedynie antyszczepionkowiec jeszcze trochę ratuje twój tragicznie prezentujący się wizerunek.
~~Eee 31 marca 2022r. o 16:05
A to już wiecie❓
Urząd Komunikacji Elektronicznej na wniosek MSWiA wydał decyzję pozwalającą Telewizji Polskiej opóźnić zmianę kodowania MUX-3 na DVB-T2/HEVC w dowolnie wybranym przez siebie terminie do dnia 31 grudnia 2023❗️

Wydana decyzja ma związek ze zbrojną napaścią Federacji Rosyjskiej na terytorium Ukrainy oraz eskalacją działań dezinformacyjnych o zasięgu międzynarodowym, niosących zagrożenia dla obronności i bezpieczeństwa Rzeczpospolitej Polskiej oraz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Czyli sygnał straci TVN a TVP po staremu do wyborów.
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.