Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Rena zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy Polska ma szanse by kiedyś nazywać ją krajem praworządnym?

~~Szaropopielata Szałwia 7 grudnia 2021r. o 13:19
W eurokołchozie za nietakt i prostactwo będą uważane zwroty Pan, Pani. To ja proponuję może ; towarzyszu ; towarzyszko. Jednak ci komuniści mieli b. Już dawno do tego doszli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Szałwia 7 grudnia 2021r. o 13:20
~~Szaropopielata Szałwia napisał(a): W eurokołchozie za nietakt i prostactwo będą uważane zwroty Pan, Pani. To ja proponuję może ; towarzyszu ; towarzyszko. Jednak ci komuniści mieli b. Już dawno do tego doszli.

miało być łby
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 7 grudnia 2021r. o 13:30
aż dziwne że się pomyliłeś skoro sam go nosisz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn 7 grudnia 2021r. o 20:21
Kiedyś to były afery ! A to szarańcza, a to dożynanie watahy, a to ośmiorniczki, a to zegarek, a to orzeł z czekolady...
Oni robili aferę z każdego g. ówna.
Z każdego.
Zwłaszcza ten orzeł.
Do dzisiaj nie mogę się po tym pozbierać.
A teraz ,eh !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn 7 grudnia 2021r. o 20:46
PiS każe bronić Marine Le Pen. Jak? Bijąc w "kolegów Tuska, Millera, Sikorskiego"
PiS instruuje swoich parlamentarzystów, jak mają bronić Marine Le Pen i spotkania prawicowych - w tym skrajnie - partii w Warszawie. Gazeta.pl publikuje "brief specjalny" PiS. Jak mają to robić? Przekierowywać uwagę na "kolegów Tuska, Millera, Sikorskiego" i cytować Jarosława Kaczyńskiego.
Wczoraj wielce oświecony profesor Zybertowicz oświadczył, że dla Polski jest lepiej kiedy oszczany gnom szuka sojuszników wśród tych sił politycznych, które tylko "punktowo" a nie całościowo jak Macron we Francji czy Merkel w Niemczech współpracują z Putinem. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby Le Pen przejęła władzę we Francji i zamiast "punktowo" zaczęłaby współpracować z Putinem całościowo. Zdradziłaby polskie interesy, które nigdy nic dla niej nie znaczyły przy pierwszej okazji, pokazując Polsce wyprostowany środkowy palec i udając przy tym, że tak jak posłanka Joanna Lichocka, ona tylko drapała się pod okiem... Poza tym PISowskie elity trafnie zdiagnozowały, że silna scentralizowana Unia Europejska to największa przeszkoda w budowaniu w Polsce PISowskiego zamordystycznego autorytaryzmu, który unijne władze będą władne wziąć za pysk i poskromić w swoich zapędach. Zapominają powiedzieć też Polakom, że gdyby zwyciężyła POSowska wersja rozwoju Unii Europejskiej, czyli tzw. "Europa Ojczyzn", to nie tylko polskie, ale także niemieckie czy francuskie władze nie będą skrępowane licznymi ograniczeniami np. w sferze gospodarczej i socjalnej. Dzisiejszy obraz Unii Europejskiej o wiele bardziej krępuje ręce Niemcom czy Francji niż Polsce, Czechom czy np. Litwie i Łotwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Grujecznik 7 grudnia 2021r. o 21:29
Kocham PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~8 7 grudnia 2021r. o 21:38
~~Biały Grujecznik napisał(a): Kocham PiS


A ja niecierpliwie czekam na telefon od jakiegoś plebana w sprawie sprzedaży działek najlepiej w centrum Bolesławca ,oczywiście po takich cenach jak dla Morawieckiego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska 8 grudnia 2021r. o 20:07
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski pokazał e-mail, jaki Krakowska kuria rozesłała do pracowników. Zaprosiła w nim na specjalne spotkanie z okazji rocznicy sprawowania przez abpa Marka Jędraszewskiego funkcji metropolity krakowskiego. "Złożymy księdzu arcybiskupowi życzenia oraz wyrazy oddania" – napisano.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA La Perla zaprasza!