Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Klinika La Perla
BolecFORUM Nowy temat

Karma dla kotów wolno żyjących

~~Dan 10 października 2021r. o 8:03
W Warszawie przekażą aż 410 ton karmy dla kotów wolnobytujących - a jaka opieka urzędu jest w Bolesławcu?

https://www.koty.pl/410-ton-karmy/?fbclid=IwAR0KNdiZs08hkfIcE6tPQepttacSNSOt02_1fV9HGdb4N4_rcj8LFLCvSfkZgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek 11 października 2021r. o 13:20
Koty chodzą po osiedlach dokarmiane przez emerytów ,nic nie robią ,nie łapia mysz ani szczurów , a w piwnicach są szczury i emeryci nie mogą trzymać kartofli i cebuli ,bo myszy i szczury to nadgryzą ,a wspólnota nie chce sypać trutek bo dzieci mogą się zatruć ,a chodzi o to ,żeby były emerytury i renty były godne ,a nie głodowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick 11 października 2021r. o 14:54
to problem każdej miejscowości ,bierze taki jełop kota potem rozmnaża a potem wyrzuci gdzie bodaj i takie konsekwencje tego wszystkiego,u mnie na działkach było 13 kotów teraz jest 5 dzięki dziewczynom z Bolec koty,znalazły nowe domy i sterylizacja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Dynia 11 października 2021r. o 15:01
~~Jasnopopielaty Bodziszek napisał(a): Koty chodzą po osiedlach dokarmiane przez emerytów ,nic nie robią ,nie łapia mysz ani szczurów , a w piwnicach są szczury i emeryci nie mogą trzymać kartofli i cebuli ,bo myszy i szczury to nadgryzą ,a wspólnota nie chce sypać trutek bo dzieci mogą się zatruć ,a chodzi o to ,żeby były emerytury i renty były godne ,a nie głodowe.
To pisał pewnie jakiś wielodzietny, a nie emeryt. Emerytowi wystarczy kilo celuli na miesiąc, a ziemniaki kupi co kilka dni, bo na bazarku z ludźmi przy okazji się pogada. Duże rodziny muszą robić sobie zapasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłoty Kokorycz 12 października 2021r. o 7:54
Karma wraca, to może do Bolesławca przyjdzie:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.