Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w GXO
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"PolskiŁad dla samorządowców uchwalony - będzie subwencja rozwojowa czy to początek centralnego zarządzania samorządami?
~~Różowoczerwony Omieg 19 października 2021r. o 4:10


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Cieszynianka 19 października 2021r. o 9:08
~~Pola napisał(a): Długa lista ciężkich grzechów Platformy. O czym chcą zapomnieć aferzyści? Jak demontowano państwo? Małe podsumowanie wielkich afer PO-PSL

Może jakieś przykłady a nie tere fere kuku - może jacyś skazani bo jeśli nie to tylko puste i bez pokrycia oskarżenia, ze strony pis i jej elektoratu (patologii i nierobów).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hucpa 19 października 2021r. o 17:36
pośle Pogoda ! Kupuj pan drabinę i bo trzeba zrywać plakaty z 770 miliardami dla Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!