Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Restauracja McDonalds w Bolesławcu!
REKLAMA Praca w GXO
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gmina Bolesławiec na 43 miejscu w Polsce w rankingu finansowym samorządu terytorialnego w Polsce w 2020 roku - to duży sukces
~~Brunatnoszary Tytoń 20 października 2021r. o 13:09
A kto sprzedał Krępnicę? Dlaczego ktoś ma zarabiać na podziale na mniejsze działeczki nad wodą? Gmina sama nie mogła tego zrobić? I byłyby pieniądze na dopłaty do MZK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja 20 października 2021r. o 15:06
~~Brudnozielony Jaskier napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Radek napisał(a): Za czasów Wójta PiS dwukrotnie wygrał wybory. I to też jego wina? MZK to spółka miejska do, której gmina nic nie ma i nie może mieć.Jakby się dokładali to by dalej jeździły.... no ale wójt woli sobie domy ludowe stawiać i wstążki przecinać .... 30 lat jeździły autobusy na wioski i jakoś ludzie korzystali .... teraz nie nie można bo miasto z wioskami nie może się dogadać ....

Do których wiosek jeździły? Do nas, do Jaroszowic, czy dalej na południe lub połnoc już nie. Dojeżdżaly tylko do tych wokół miasta. Dlaczego mamy się wszyscy dokładać tylko na podbolesławieckie sypialnie? Tak wszyscy mają PKS - przynajmniej coś jeździ. Widać gospodarz nie jest zły jak go niektórzy opisują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.