Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konferencja Szymona Pogody, Roberta Relicha i Mirosława Haniszewskiego o przyznanych środkach z Rządowego Funduszu Polski Ład
~~Rudozłoty Floks 28 października 2021r. o 21:09
~~Krwistoczerwona Laurencja napisał(a):


Co z tego że gościu mądrze mówi jak PIS nikogo nie słucha tylko pogrąża Polskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasta Robinia 28 października 2021r. o 22:22
~~Jurij napisał(a): SZYMON POGODA na PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC !!!

Tak jest! A pierwszy punkt programu to zmiana kierunku ruchu na ulicach jednokierunkowych w Bolesławcu! Będzie się działo :)
Pogoda przebije Piotra Prezydenta Romana - na wszystkich ulicach!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopna Laurencja 29 października 2021r. o 15:00
Czyli dla równowagi dalej trzeba przypominać ile PiS pomimo swojej "hojności" zmarnował kasy: co najmniej 214 mln zł z publicznych pieniędzy dla Tadzia z Torunia; 70 mln na wybory Sasina; 1,5 mld zł na elektrownię w Ostrołęce, której budowę zaczęto i wysadzono to co zbudowano; 200 mln zł za respiratory od handlarza bronią; fabryka maseczek w Stalowej Woli , która nie wyprodukowała maseczek a miliony poleciały; 23 mld - bezkosztowa deforma oświaty przerzucona na lokalne samorządy; deforma wymiaru sprawiedliwości, która zamiast usprawnić dwukrotnie wydłużyła czas oczekiwania na rozstrzygnięcia spraw a teraz kosztuje nas 1 mln euro dziennie za blamaż z izbą dyscyplinarną; afera taśmowa Dworczyka, sędziowie i wyroki na telefon; wieże Kaczyńskiego i Spółka Srebrna; 500 tys. euro dziennie za Turów – a ambasadora w Pradze wciąż brak; 10 mln – komisja smoleńska – a wraku i raportu brak; Caracale Macierewicza – ich brak i wstyd; afery Misiewiczów; skok na spółki Skarbu Państwa; imperium Obajtka; afera Getback i skoków; stan wyjątkowy na granicy, a COVID, blokada gospodarki i praw obywatelskich bez stanu wyjątkowego; kreatywna księgowość rządu - rozjazd między wynikiem na deficycie budżetu państwa, a długiem publicznym - sięga 200 mld zł - deficyt 80 mld, dług publiczny rośnie nam o 300 mld zł; 1,5 mld na mur na granicy; loty Kuchcińskiego, kilometrówki Czarnieckiego; rozbite limuzyny; odkomuszanie sądów przez exkomucha Piotrowicza, którego wcisnęli do trybunału konstytucyjnego; 27 mln zł rocznie na sam zarząd Centralnego Portu Komunikacyjnego, gdzie nie wbito nawet łopaty; miliardy na propagandę TVPis; 33 mln nieprawidłowo wydawane przez Ziobrę, który z Funduszu Sprawiedliwości zrobił prywatny fundusz uznaniowy swojej partii.
Są jeszcze mniej popularne niespełnione obietnice: obniżenie akcyzy na benzynę, obniżenie stawki VAT, powołanie funduszu na modernizację szpitali, emerytury stażowe, ustawa o jawności majątków współmałżonków polityków. Ponadto miało być taniej a jednak PiS podniósł lub wprowadził prawie 40 nowych danin i podatków (m.in. danina cukrowa, deszczowa, recyklingowa, emisyjna od paliw, solidarnościowa, opłata "mocowa" – za energię elektryczną, od „małpek”, wyższy VAT na niektóre produkty). No i szalejąca inflacja.
Nikt mnie nie przekona, że obecna partia jest lepsza od poprzedniej – przebiła wszystkich i wszystko a w ogólnym rozrachunku także i okradła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Humorek 30 października 2021r. o 16:09
Tkwię za Wolskę w okopie.
Mendy mam na jajach chłopie.
?Choć nie chcem, ale muszem?.
Cegłą i spirytusem.
Tłuczeń sypię na jaja.
Niech menda się nawtraja.
Spirytusu połówkę.
Popije, rozbije główkę.
Popita menda stuknięta.
Gryzie za ?prezydęta?.
Jeszcze bardziej zajadle.
W swym PiSiORnym stadle.

Z mendami nie wytrzymam.
Różnych sposobów się imam.
Nacieramy słonym śledziem.
Z członka słomką ich wiedziem.
Spragnione priamo w wadu.
Jak przejdą trącasz i chodu.
Wiążesz rękawy rubaszki.
By nie uciekła w krzaczki.
Za Polszu były te mendy.
Spod sowieckiej komendy.
Tiepier jest? wolna Rossija.
Uwidisz czy Wam sprzyja?
Dumasz, spod sowieckiego knuta.
Tiepier pod Gringo buta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Rannik 30 października 2021r. o 16:35
~~Brunatnoceglasta Robinia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurij napisał(a): SZYMON POGODA na PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC !!!

Tak jest! A pierwszy punkt programu to zmiana kierunku ruchu na ulicach jednokierunkowych w Bolesławcu! Będzie się działo :)
Pogoda przebije Piotra Prezydenta Romana - na wszystkich ulicach!

I w szpitalu obok forum romanum postawi pagodę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowa Miodunka 30 października 2021r. o 16:45
Won pisdzielcami !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!