Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Konferencja Szymona Pogody, Roberta Relicha i Mirosława Haniszewskiego o przyznanych środkach z Rządowego Funduszu Polski Ład
~~Bananowy Bluszcz niezalogowany
26 października 2021r. o 21:32
Obiektywizm, ależ ja mam podobne zdanie do twojego. Wiem tylko, że parę głosów na forum internetowym, to "wołanie na puszczy". Subiektywnie jednak twierdzę, że obecna władza jest lepsza, niż wszystkie inne, jakie dane było mi przeżyć. Niegdysiejszy premier Anglii powiedział kiedyś, że "demokracja to bardzo zły system polityczny, ale... nikt nie wymyślił lepszego". Podobnie i z obecną władzą - jest w wielu aspektach zła - ale nikt nie sprawował lepszej i w najbliższej perspektywie lepszej nie widać. Gdy powstawały formacje typu Konfederacja, miałem nadzieję, że pojawili się w polityce ludzie, którzy realnie i uczciwie spojrzą na społeczeństwo ludzi w całej jego masie. Ale nie, to tacy sami politykierzy, jak ci dzierżący władzę od lat. Wolę zatem obecną władzę, od każdej innej. W obecnej sytuacji politycznej. Bo można marudzić ile się chce, a władze i tak będą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
26 października 2021r. o 21:32
~~Bananowy Bluszcz napisał(a): I jeszcze jedno Qwerty, jako ten "przygłup" proszę uświadom mnie, który z minionych rządów tzw. III RP był lepszy od obecnego? Podaj też kto z polityków byłby na obecne czasy lepszym premierem niż M. Morawiecki,? Jaka koalicja byłaby lepsza od ZP? A może podasz chociaż jeden kraj UE, w którym nie ma galopującej inflacji i to wyższej niż w Polsce? I spoko, nie podawaj danych pochodzących z instytucji rządowych, możesz przecież oprzeć się na niezależnych i obiektywnych danych Eurostatu. A może podasz oceny obecnej sytuacji Polski z agencji ratingowych? No nie powiesz mi chyba, że i w tych europejskich i światowych instytucjach i firmach swoje wpływy ma J. Kaczyński. Chcesz uprawiać propagandę anty PiS, możesz. Tylko miej na uwadze, że są ludzie, którzy potrafią patrzeć na świat i życie racjonalnie i obiektywnie.

Podam Ci tylko jeden Kraj ,Norwegię tam Ludzie żyją godnie ale rządzący nie rozdają pieniędzy ze sprzedaży gazu tylko te pieniądze inwestują w rozwój Kraju kupują złoto ,nowe technologie bo wiedzą że kiedyś ten gaz się skończy i już dzisiaj się zabezpieczają ,a co robią Polskie rządy ,żeby trwać przy korycie kupują takich jak ty twoimi pieniędzmi a ty mlaskasz ze szczęścia .Ja pamiętam lepsze czasy i to te za niedobrej komuny gdzie ludzie pracowali ciężko ale się szanowali ,kiedyś kiełbasa piwna smakowała lepiej jak dzisiaj ośmiorniczki .Co z tego że dzisiaj mam kilka samochodów które wcale mnie nie cieszą ,bardziej się cieszyłem jak rodzice dołożyli mi i kupiłem Komarka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Bluszcz niezalogowany
26 października 2021r. o 21:45
Nie rozśmieszaj mnie - Norwegia? Kraj, gdzie niby gospodarka jest racjonalna, ale społeczność już zupełnie nie wie kim jest. Ani przeszłości, ani realnej przyszłości. Pewnie postrzegasz ten kraj przez pryzmat wyjazdów na ryby czy wycieczek krajoznawczych. Znam kilka osób, które żyją tam na co dzień. Od wielu, wielu lat. W niemal zupełnym odizolowaniu od lokalnej społeczności, bez możliwości zwykłej rozmowy z sąsiadami, bojącymi się mówić o swoich poglądach politycznych i wierze. I to nie są pracujący tam Polacy, a Norwegowie w trzecim już pokoleniu. To takie luksusowe więzienie. Poza tym, może nie wiesz, ale Norwegia to nie kraj UE. I powiem jeszcze jedno, skoro w komunie stać cię było na zakup Komarka, to takiej krzywdy to ty nie miałeś. Nas "na podwórku" mieszkało z 35 rodzin. Komarka, WSK, czy Syrenkę miały może ze trzy. Reszta cieszyła się, gdy stać ją było na rower. I to zwykłą "damkę", bo składak Wigry to już był luksus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jak to kurwa jest możliwe niezalogowany
27 października 2021r. o 11:58
"Do woja marsz" takie bajki błaszczak naopowiadał że łupież w 2 lewych butach i odwrotnie założonym zegarkiem zasnął w poczuciu bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 października 2021r. o 12:59
Putin jak słyszy takie ''płaszczakowe'' pierdy to tarza się ze śmiechu...

chór Aleksandrowa polską armię przykryłby czapkami...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Satyra w krótkich majteczkach niezalogowany
27 października 2021r. o 14:30
Horus napisał(a): Putin jak słyszy takie ''płaszczakowe'' pierdy to tarza się ze śmiechu...

chór Aleksandrowa polską armię przykryłby czapkami...;D


Królu Ty chyba jednak nie wychowywałeś się na Zygmunta Augusta( naprzeciw "Barbórki") .Jeśli znasz chór Aleksandrowa :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
27 października 2021r. o 14:52
Milion euro kary dla pisu! Bogaty mamy kraj. Bóg zapłać! Spełni się mokry sen bylejakiego: Polska zacznie netto dopłacać do tego Eurobiznesu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WuC dobrze założył pampersa niezalogowany
27 października 2021r. o 15:35
w XXI wieku możliwości obronne liczy się zdolnościami a nie liczbą żołnierzy. Tak się liczyło wcześniej – przez ostatnie 250 lat a tego zacofany błaszczak i przykurcz nie rozumieją !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza