Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus nie odpuszcza - 54 nowe zakażenia w powiecie bolesławieckim
13926
qwax_
15 listopada 2021r. o 18:02
~~Cynamonowy Aster napisał(a): Ja liczę na to, że dla antyszczepów będzie lockdown ostry, jak w Austrii. Rzecz w tym, że PiS nie ma jaj aby to zrobić bo antyszczepy to patologia na nich głosująca.

To może zamiast taki jak w Austrii, to zrobić od razu taki jak w Auschwitz? Byłbyś zapewne zachwycony.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Miłorząb niezalogowany
15 listopada 2021r. o 18:28
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Gailadia niezalogowany
15 listopada 2021r. o 19:22
Szczepany wiedzą że ich dni są policzone to z wściekłości na własną głupotę wypisują bzdury atakując normalnych aby się na koniec wyżyć
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
15 listopada 2021r. o 19:40
Ale cymbał ha ha ha, już po drugiej dawce wieśniaku moje dni były policzone i miałem przeżyć pół roku ale coś nie pykło i dotrwałem do 3 dawki. Mam się świetnie a takich dzbanów jak ty to nawet nie ma jak komentować. Martw się o siebie o szczepanów nie musisz papuasie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
15 listopada 2021r. o 19:47
~~Cynamonowy Aster napisał(a): Ale cymbał ha ha ha, już po drugiej dawce wieśniaku moje dni były policzone i miałem przeżyć pół roku ale coś nie pykło i dotrwałem do 3 dawki. Mam się świetnie a takich dzbanów jak ty to nawet nie ma jak komentować. Martw się o siebie o szczepanów nie musisz papuasie.

Skoro masz świetnie ,to odp....się od tych co nie chcą tego "szczęścia" i domagają się ich dyskryminacji i izolacji.Bo jeśli się domagasz,to jesteś podłym faszysta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Gailadia niezalogowany
15 listopada 2021r. o 19:58
~~Cynamonowy Aster napisał(a): Ale cymbał ha ha ha, już po drugiej dawce wieśniaku moje dni były policzone i miałem przeżyć pół roku ale coś nie pykło i dotrwałem do 3 dawki. Mam się świetnie a takich dzbanów jak ty to nawet nie ma jak komentować. Martw się o siebie o szczepanów nie musisz papuasie.

~~Cynamonowy Aster napisał(a): Ale cymbał ha ha ha, już po drugiej dawce wieśniaku moje dni były policzone i miałem przeżyć pół roku ale coś nie pykło i dotrwałem do 3 dawki. Mam się świetnie a takich dzbanów jak ty to nawet nie ma jak komentować. Martw się o siebie o szczepanów nie musisz papuasie.

Jak masz się świetnie to wystarczy poczytać co wypisujesz ,bez wątpienia grafen i zakrzepica w mózgu czynią postępy , czekamy z niecierpliwością na twoje teksty po trzeciej dawce haha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
15 listopada 2021r. o 20:42
Ty nie potrzebujesz nawet jednej dawki, i bez niej masz zrytą kopułę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szpryca ryje kopułę niezalogowany
15 listopada 2021r. o 20:56
~~Cynamonowy Aster napisał(a): Ty nie potrzebujesz nawet jednej dawki, i bez niej masz zrytą kopułę ;)

No właśnie! Wyczepiny Cynamonowy Aster nie rozumie tego, co pisze!
Wyczepiony Astrze - właśnie napisałeś, że dawki szprycy ryją kopułę.
Patrząc na to, że jesteś wyczepiony i nie rozumiesz, co piszesz, mamy bezpośredni dowód, że szpryca rzeczywiście ryje kopułę : )

Jak nie rozumiesz dalej, to oznacza, że każda dawka ryje kopułę jeszcze mocniej i szkoda ci tłumaczyć. Nie pojmiesz :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.