Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich będzie zarabiał ponad 20000 złotych brutto miesięcznie
~~Ela niezalogowany
22 listopada 2021r. o 21:07
Na bolec.info wszystko można pisać . To jest demokracja. Brawo Bolec.info. Tak trzymać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ radnych niezalogowany
22 listopada 2021r. o 21:50
Brawo kundelki zeszmacone Relicha ,tylko na tyle było was stać ?Ludzie żyją w tej zaściankowej gminie jak w średniowieczu ,,brak kanalizacji ,brak oświetlenia ,drogi siutrowe ,kałuże do kolan ,możecie jeszcze wyszukać jakiś dodatek nadzwyczajny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wku podatnik niezalogowany
22 listopada 2021r. o 21:56
~~ radnych napisał(a): Brawo kundelki zeszmacone Relicha ,tylko na tyle było was stać ?Ludzie żyją w tej zaściankowej gminie jak w średniowieczu ,,brak kanalizacji ,brak oświetlenia ,drogi siutrowe ,kałuże do kolan ,możecie jeszcze wyszukać jakiś dodatek nadzwyczajny .


Dlaczego usunięto część nagłówka napisałem *****radnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~brzuszek niezalogowany
22 listopada 2021r. o 22:15
jak radny dupowłaz inaczej zagłosuje jest posadka trzeba jej pilnować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Misia niezalogowany
22 listopada 2021r. o 22:41
Ja nie mogę brawo gumisie jak Relichowi dacie to on wam krzywdy nie zrobi też wam pomoże remontuje rynek a na bocznych ulicach można tylko nakupczyć budynki zgroza niektóre straszą a może tak Radzie terminy zrobić u psychiatry

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zdrajca niezalogowany
22 listopada 2021r. o 22:49
~~Misia napisał(a): Ja nie mogę brawo gumisie jak Relichowi dacie to on wam krzywdy nie zrobi też wam pomoże remontuje rynek a na bocznych ulicach można tylko nakupczyć budynki zgroza niektóre straszą a może tak Radzie terminy zrobić u psychiatryZastosowana autokorekta

Izydorczyk wszedł do rady dzięki stowarzyszeniu Weto którego jest niby do dzisiaj członkiem ale nie stać go na opłacenie składek .Jeśli masz jeszcze trochę honoru to złóż rezygnację bo i tak jesteś tam persona nongrata sprzedawczyku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Firletka niezalogowany
23 listopada 2021r. o 5:01
Proszę zacząć pisać na co nie ma kasy w budżecie ale na podwyżki jest. Przecież na wszystko jest, nikt nikomu nie odmawia bez powodu. Są rzeczy ważne i ważniejsze......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pol niezalogowany
23 listopada 2021r. o 7:58
12,3 tyś na rękę czy to tak dużo ?praca światek piątek i niedziela odpowiedzialność duża. Mój znajomy płytkarz za zrobienie łazienki skasował mnie za 3 tygodnie pracy 14 tyś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego