Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W ciągu ostatniej doby zmarło 421 osób zakażonych koronawirusem. Liczba zgonów przeraża lekarzy
~~Alabastrowa Azalia 29 listopada 2021r. o 8:59
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Rzeżucha 29 listopada 2021r. o 11:33
Omikron włoski film S/f z 1963 r
Obcy przejmuje kontrolę nad ciałem ziemianina.

Wszyscy żyjemy w oparciu o własne Systemy Przekonań, sa to jakby pudełka, jedne w drugich. Pierwsze pudełko to takie, kiedy myślisz, że świat jest taki, jakim go serwuja media, TV itp. Większe pudełko nazwałbym "jesli nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze". Wielu inteligentynych ludzi utkwiło w tej perspektywie. To w istocie wciąż ciasne pudełko. Jesli przebijesz się przez nie, dojdziesz do wniosku, że są jeszcze inne formy życia, inne światy (Fizyka kwantowa) .A ci, którzy faktycznie zarządzaja procesami na naszej Planecie, niekoniecznie muszą być ludźmi.Mimo że potrafią wyglądać jak ludzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.