Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dariusz Wędzina NA ŻYWO o odbudowie Bolesławca i Dolnego Śląska po II wojnie światowej
~~Karminowoczerwona Kobea niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 12:47
Bolesławiec jest przykładem
Polski w ruinie moralnej. Brak zasad administracja na poziomie Stalina ustawki bezkarność brak zasad. Młodzież nie chodzi już do kościołów jak oni będą żyć bez żadnych zasad, my chociaż tyle mamy to co nam w dzieciństwie wpoili reszta to komuchy wszystkich sortow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwona Kobea niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 12:48
Nie No tutaj nie jest także niektórzy dziesiątki lat turaj mieszkają, pod butem okupanta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwny Fasolnik niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 12:53
~~Karminowoczerwona Kobea napisał(a): Bolesławiec jest przykładem
Polski w ruinie moralnej. Brak zasad administracja na poziomie Stalina ustawki bezkarność brak zasad. Młodzież nie chodzi już do kościołów jak oni będą żyć bez żadnych zasad, my chociaż tyle mamy to co nam w dzieciństwie wpoili reszta to komuchy wszystkich sortow

Ja nie chodzę do kościoła, bo moje zasady mi na to nie pozwalają, a konkretnie czuję obrzydzenie jak widzę ich pazerność, hipokryzję księży i samych wiernych oraz pedofilę i jej tuszowanie. Mam nadzieję, że ta instytucja upadnie w niedalekiej przyszłości i sobie głupi ryj rozwali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gru niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 13:05
~~Ciemnopiwny Fasolnik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowoczerwona Kobea napisał(a): Bolesławiec jest przykładem
Polski w ruinie moralnej. Brak zasad administracja na poziomie Stalina ustawki bezkarność brak zasad. Młodzież nie chodzi już do kościołów jak oni będą żyć bez żadnych zasad, my chociaż tyle mamy to co nam w dzieciństwie wpoili reszta to komuchy wszystkich sortow

Ja nie chodzę do kościoła, bo moje zasady mi na to nie pozwalają, a konkretnie czuję obrzydzenie jak widzę ich pazerność, hipokryzję księży i samych wiernych oraz pedofilę i jej tuszowanie. Mam nadzieję, że ta instytucja upadnie w niedalekiej przyszłości i sobie głupi ryj rozwali.


Znasz któregoś księdza pedofila?
To powiedz, wszyscy chcemy wiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 15:09
~~Karminowoczerwona Kobea napisał(a): Bolesławiec jest przykładem
Polski w ruinie moralnej. Brak zasad administracja na poziomie Stalina ustawki bezkarność brak zasad. Młodzież nie chodzi już do kościołów jak oni będą żyć bez żadnych zasad, my chociaż tyle mamy to co nam w dzieciństwie wpoili reszta to komuchy wszystkich sortow

Cóż geniuszy Karpat nie brakuje. Gdzie są rodzice chyba, że są to "komuchy wszystkich sortów". Ja dorastałem w czasach słusznie minionych i to rodzice wpajali mi zasady życiowe. Dzisiaj politycy robiąc nam często zupę z mózgów próbują wpajać pewne zasady bo na pewno nie życiowe. Uczą nas głównie jak nienawidzić drugiego człowieka, jak kopać dołki pod tym, który jest lepszy, który lepiej sobie radzi, pod tym któremu się w życiu udało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowy Żylistek niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 16:01
~~Gru napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopiwny Fasolnik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Karminowoczerwona Kobea napisał(a): Bolesławiec jest przykładem
Polski w ruinie moralnej. Brak zasad administracja na poziomie Stalina ustawki bezkarność brak zasad. Młodzież nie chodzi już do kościołów jak oni będą żyć bez żadnych zasad, my chociaż tyle mamy to co nam w dzieciństwie wpoili reszta to komuchy wszystkich sortow

Ja nie chodzę do kościoła, bo moje zasady mi na to nie pozwalają, a konkretnie czuję obrzydzenie jak widzę ich pazerność, hipokryzję księży i samych wiernych oraz pedofilę i jej tuszowanie. Mam nadzieję, że ta instytucja upadnie w niedalekiej przyszłości i sobie głupi ryj rozwali.

Znasz któregoś księdza pedofila?
To powiedz, wszyscy chcemy wiedzieć.


A ty jesteś ślepa i głucha czy po prostu głupia?
Nie czytasz gazet, nie oglądasz tv i nie słuchasz radia.
A najbliższy przykład: klecha z Ruszowa skazany już prawomocnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwona Kobea niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 16:05
~~Malkon napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Karminowoczerwona Kobea napisał(a): Bolesławiec jest przykładem
Polski w ruinie moralnej. Brak zasad administracja na poziomie Stalina ustawki bezkarność brak zasad. Młodzież nie chodzi już do kościołów jak oni będą żyć bez żadnych zasad, my chociaż tyle mamy to co nam w dzieciństwie wpoili reszta to komuchy wszystkich sortow

Cóż geniuszy Karpat nie brakuje. Gdzie są rodzice chyba, że są to "komuchy wszystkich sortów". Ja dorastałem w czasach słusznie minionych i to rodzice wpajali mi zasady życiowe. Dzisiaj politycy robiąc nam często zupę z mózgów próbują wpajać pewne zasady bo na pewno nie życiowe. Uczą nas głównie jak nienawidzić drugiego człowieka, jak kopać dołki pod tym, który jest lepszy, który lepiej sobie radzi, pod tym któremu się w życiu udało.

Tak. Zgoda zwłaszcza w aspekcie administracji państwowej tylko faktycznie tam się udało stalinowcą i naziow mam wrażenie ze to kolejna runda między nimi a nami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~GoaiaM niezalogowany
3 grudnia 2021r. o 16:31
Darku, gratuluję wiedzy i pasji . Kiedy kocha się to co się robi, to wtedy, jak za Twoim przykładem widać piękne efekty ☺️
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza