Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trudne warunki na drodze do Lwówka - ZOBACZ WIDEO
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 18:23
~~klucznick napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kobaltowy Kasztanowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Biała Irga napisał(a): Jak zwykle zima zaskoczyła drogowców..

NIe drogowców tylko tirowców. Opony zimowe "profesorowie" autostrad, zawsze najmądrzejsi a teraz co?!aleś ty qurwa gupi ,jak byś się raz tam ze mną przejechał to byś z 10 razy pampersa wymieniał.


No to niezły z ciebie kierowiec.
Pewnie bez pół litra do szoferki nie wsiadasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kucznick niezalogowany
9 grudnia 2021r. o 20:57
Oświadczam że ten wyżej to nie ja, podszywa się pode mnie! Ja jakiś czas temu zostałem trafnie zdiagnozowany przez Pana Doktora Pisa, zalekowany i moje zainteresowania oscylują wokół Barw Szczęścia, które mogę oglądać bez przerwy. Do internetu dostaję tutaj dostęp raz dziennie na pół godziny. Ten wyżej to nie ja, to jeszcze gorszy kret yn ode mnie, choć do tej pory sam uważałem że to niemożliwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
9 grudnia 2021r. o 21:13
"Drogowcy gotowi do zimy"...

Taaa...zimy nie ma jeszcze,ledwo popadało,mrozem zacisnęło,a pługi z solą i piaskiem zamarzły ?...
Pada śnieg ,idzie przymrozek ...Jak drogowców nie było,tak do jutra do południa może wyjadą ?
Hmm,nie ? w sumie poco ?i tak auta rozjeżdżą...
Daaaaleeeko nammm do zachodu...;)
Bezpiecznego dojazdu do celu zmotoryzowanym :)



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza