Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mamy 115 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie bolesławieckim, 486 zgonów w Polsce
~~klucznick niezalogowany
12 grudnia 2021r. o 9:13
w 2012 roku wiedzieli że będzie zaraza?ot przypadek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
12 grudnia 2021r. o 9:28
Jurko61 napisał(a): Ponieważ my Niemcy mamy swoje zasady :):)
My mamy pokorę i nie czujemy się lepsi od nikogo,
Mamy odwagę, by stawiać czoła każdej sytuacji,
Jesteśmy na tyle mądrzy ,aby siedzieć cicho w obliczu głupoty niektórych
ludzi , zwłaszcza tych co protestują niewiedząc właściwie dlaczego i po co.


Niemcy maja swoje zasady. Tak to prawda.
Polaczków jeszcze dziesięć lat temu traktowali jak podludzi.
Zaczęli ich dopiero doceniać jak im islamiści zaczęli doskwierać.
Bo Polak pracował a islamista żył z socjalu na gromadkę dzieci.
A wcześniej Polak w Niemczech to był śmieć. Pracował po 12-14 godzin za niewielką część tego co dostałby Niemiec i spał w samochodzie na autostradowym parkingu.
Ale Polacy sami się upodlili. Dlatego teraz Niemcy traktują nas jak terytorium nad którym mają władzę, a nie jak suwerenne państwo. Właśnie dzięki takim gastarbaiterom którzy pokazali że Polacy to podludzie z którymi można wszystko zrobić makrela rozmawia z putinem o sprawach Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 grudnia 2021r. o 12:24
sporo racji jest we wpisie ''wierzby''
i sporo racji w tym jak kiedyś nas widzieli Niemcy...

sam to przed laty często obserwowałem ...
pamiętam Niemca z północy o ile poprawnie napiszę -Zuren - który nas szanował ale i pamiętam Niemca z południa -Erhard - który traktował ludzi jak śmieci ...

czy to jest coś dziwnego?
może i nie bo przecież w obecnej ''polsze'' jest podobnie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
12 grudnia 2021r. o 12:55
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a):
Ktoś napisał: Jurko61 napisał(a): Ponieważ my Niemcy mamy swoje zasady :):)
My mamy pokorę i nie czujemy się lepsi od nikogo,
Mamy odwagę, by stawiać czoła każdej sytuacji,
Jesteśmy na tyle mądrzy ,aby siedzieć cicho w obliczu głupoty niektórych
ludzi , zwłaszcza tych co protestują niewiedząc właściwie dlaczego i po co.


Niemcy maja swoje zasady. Tak to prawda.
Polaczków jeszcze dziesięć lat temu traktowali jak podludzi.
Zaczęli ich dopiero doceniać jak im islamiści zaczęli doskwierać.
Bo Polak pracował a islamista żył z socjalu na gromadkę dzieci.
A wcześniej Polak w Niemczech to był śmieć. Pracował po 12-14 godzin za niewielką część tego co dostałby Niemiec i spał w samochodzie na autostradowym parkingu.
Ale Polacy sami się upodlili. Dlatego teraz Niemcy traktują nas jak terytorium nad którym mają władzę, a nie jak suwerenne państwo. Właśnie dzięki takim gastarbaiterom którzy pokazali że Polacy to podludzie z którymi można wszystko zrobić makrela rozmawia z putinem o sprawach Polski.

A kto kazał im przyjmować pracę bez zakwaterowania ,
Zasób twych wiadomości jest śladowy , zazwyczaj jak nadmieniłeś „się upodlili” sami swoim losem zarządzając
nie potrafili się przeciwstawić , większość przeliczała wartość Marki/Euro do kursu naszej waluty i czy się jeszcze opłaca
pracować , odpowiedz forumowiczom dlaczego do zbiorów urodzajów Gospodarz Niemiecki patrząc na nowych pracowników z Rumuni/ Bułgarii wzdycha / pozytywnie wspominając Jana, Piotra ,Heńka czy Krystynę z Marią ? wymawiając dokładnie te słowa „ das waren unvergessliche zeiten” , zapytaj Janusza , PanaM , brata Lucjana dlaczego nie pozostali w tym Raju/Reichu,
Pomogę lekką podpowiedzią , nie potrafisz się odnaleźć w danym miejscu wracaj tam gdzie ci najlepiej , gdy ponownie wyemigrujesz nie przeliczaj przy zarobku proponowanym 1200 Euro> 1 Euro = 4,60 złotego jako super zarobek na warunki
Polskie. Lecz przelicz ile potrzebuje mieć w budżecie domowym kasy rodowity mieszkaniec w kraju do którego się wybierasz
Nie będziesz musiał sypiać po parkingach .
Bardzo ciekawe zagadnienie nadmieniłeś „podludzie,Merkel,Putin”
Pomogłeś mi w jakimś stopniu wytłumaczyć moim adwersarzom , dlaczego mieszkając w Niemczech / Unii Europejskiej
biorę czynny udział w komentowaniu negatywnego poddaństwa polityków opozycyjnych naszego kraju
wobec Unii Europejskiej , którą się ukryć nie da zarządzają właśnie Niemcy / Francja / Holandia etc.
Biednego przyjęli i jechać na nim trzeba „parobków i tanie siły robocze potrzebowali”, a nie partnerów gospodarczych .
Anglicy zamożny kraj im się postawili / Tusk do pionu przez Merkel postawiony „Brexit”.
Trochę bólu i wyspiarze wrócą do normalności „ olewając ciepłym moczem” całą Unie ,
Jak to zrobił jakiś Protestant wobec mojej osoby .








Dopisane 12.12.2021r. o godz. 12:47:

I proszę mi tu więcej nie wyjeżdżać , „ praworządność” ,
Wystarczy wejść do Bolesławieckiej Prokuratury , nazwisko Ziel……………ński
Mówi to wam coś??


Dopisane 12.12.2021r. o godz. 12:55:

Takie małe porównanie zachowań polityków opozycji w dzisiejszej
Kawie na Ławę , zagadnienie szczepić / nie szczepić obowiązkowo
Miła atmosfera wszyscy (prawie) za ,
Temat Łukasza Mejzy , coś wstępuje nieokreślonego w opozycje ?
Następnie zachowują się jak kilka Ogarów wypuszczonych za pewnym kontrowersyjnym dziennikarzem Tomaszem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 grudnia 2021r. o 14:28
mnie ma ktoś pytać dlaczego nie zostałem w Raichu?
odpowiedź moja jest prosta...
po pierwsze zarobiłem tyle że mogłem spokojnie ruszyć z budową swojego mieszkania a po drugie nie lubię takiego traktowania jak wcześniej wspomniałem ...
pamiętam jeden z moich wyjazdów w okolice ''trójkąta fur polen''
Hohstadt- Germesheim -Landau...
nigdy tego nie zapomnę jak tam Polacy potrafili sami się upadlać...
ale pamiętam też z jakim szacunkiem traktowano mnie i kuzyna w Hahnbach gdzie remontowaliśmy cały hotel...
czy dzisiaj potrzebuję wyjazdów do ''raichu''?
nie...
nie potrzebuję willi z basenem ani Porshe...
oczywiście że są różnice zarobkowe pomiędzy Polską Niemcami czy Francuzami ale Jurek ...
to że tam mieszkasz i potrafisz podchodzić krytycznie do tamtych spraw przenieś i na Polskę bo jakoś nie zauważyłem być cokolwiek co tutaj się dzieje krytykował ...

oprócz PO i Tuska...;D
tylko nadal mnie zastanawia dlaczego nie wracasz...;D
ty ?...Polak i patriota wolisz budować potęgę gospodarczą Niemiec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
12 grudnia 2021r. o 14:59
Horus napisał(a): ty ?...Polak i patriota wolisz budować potęgę gospodarczą Niemiec?

Nie oceniaj pochopnie. A może ich sabotuje plując im do weków ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 grudnia 2021r. o 16:00
jasne ...zarażając skoliozą ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowa Robinia niezalogowany
12 grudnia 2021r. o 16:19
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza