Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pracownicy Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej dobrowolnie informowali kierowników o tym, czy są zaszczepieni.
~~Xxx niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 18:54
~~Błękitnozielona Piwonia napisał(a): Każdy powinien się zaszczepić jak nie dla siebie, to dla bezpieczeństwa innych osób, a jak nie to niech siedzi w domu,a jak zachoruje to niech płaci za leczenie. Nie mogę iść na zabieg do szpitala bo znów ratują tych co się nie chcieli zaszczepić.

Racja,tylko jak się coś stanie to szczekać potrafią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AABB niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 19:15
Szczepany albo umierają w domach na nową chorobę Szczepanów Zmarł nagle albo leżą pod respiratorami gdzie są dla zmyłki klasyfikowani jako nie wyszczepieni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 19:39
Popieram Pana Prezesa, ale to w biurze powinni pracować zaszczepieni w przestrzeni zamkniętej, a nie na zewnątrz, a rzeczywistość jest inna. Starzy Pracownicy są bardzo odpowiedzialni za zdrowie współpracowników ale już nowi nie do końca...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Choina niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 20:05
Oj nieladnie kłamać Panie.Wyslaliscie pracowników do przymusowych szczepień,pod groźbą, że jak się nie zaszczepia to nie będą pracować. Pan z góry patrzy na łotrów. Wywiad z pracownikiem przeprowadziłem.ABW się kłania.w służbach też są prawdziwi patrioci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jano niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 20:15
W ciągu niecałego roku liczba NOP-ów po "szczepionkach" przeciw COVID-19 przekroczyła 16 tysięcy. Smacznego.

https://www.pzh.gov.pl/wp-content/uploads/2021/12/Raport-NOP-do-30.11.2021.pdf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Narcyz niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 20:35
Każdy kto zapyta mnie o szczepienie, będzie na mnie wywierał presję bądź zmuszał do szczepienia etc, spotka się ze mną w sądzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 21:00
Specjalista od żarów. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowa Daglezja niezalogowany
14 grudnia 2021r. o 22:32
~~Błękitnozielona Piwonia napisał(a): Każdy powinien się zaszczepić jak nie dla siebie, to dla bezpieczeństwa innych osób, a jak nie to niech siedzi w domu,a jak zachoruje to niech płaci za leczenie. Nie mogę iść na zabieg do szpitala bo znów ratują tych co się nie chcieli zaszczepić.
weź się posyp brokatem może zabłyśniesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.