Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w DCR!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowa siedziba Komendy Powiatowej Policji - wiemy kiedy odbiór techniczny
~~Biaława Portulaka 23 stycznia 2022r. o 14:33
Poprawianie usterek .. to lubię :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Starzec 23 stycznia 2022r. o 15:45
Będzie dużo śledztw i żeby tych pijaków z Toscany karać za pijaństwo i przeklinanie ,a tą panią ,która zna tylko cztery słowa, na komendzie przymusowo zaszczepić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisochuje 23 stycznia 2022r. o 15:56
być milicjantem to jest pomysł durny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Szczodrzeniec 23 stycznia 2022r. o 16:22
~~Żonkilowy Berberys napisał(a): Przyjmują tych nowych, młodych gamoni bez szkoły, co w życiu nie potrafią sobie poradzić, rżnących cwaniaków, nadających się tylko do kontrolowania marketów czy maseczki są założone. Nie jeden by dostał klapsa to kapciami by się nakrył. I kto to tu ku*** ma chronić zwykłych obywateli. Je**** PiSowska instytucja.

Lepsza była wasza milicja, która mordowała ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żona policjanta 23 stycznia 2022r. o 17:02
~~Gienek napisał(a): Skur....pod most hu....pier.....

Zdechniesz tam sam jak będziesz potrzebował pomocy i nie przyjadą za te słowa. Oby cię qrwa namierzyli po IP telefonu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek 23 stycznia 2022r. o 17:10
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22855265,komendant-wroclawskiej-policji-krazyl-pod-lidlem-bez-butow.html

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25256019,swinoujscie-smierc-antyterrorysty-ktory-wypadl-przez-okno.html

pisowskie asy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dziad 23 stycznia 2022r. o 17:54
Milicja nie mordowała tylko lała pałą po du...e i zanim ukradł to sie zastanowił a wykrywalność była spora,a teraz zlodziej lepwidj żyje noz obywatel i sie śmieje z tych co pracują a Policja jest raczej nis ma autorytetu teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowy Lilak 23 stycznia 2022r. o 21:56
~~Ceglasta Słonecznica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kremowy Pięciornik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Rudy napisał(a): Będzie też siłownia- zazdroszczę. Ciekawe na co przeznacza stary budynek. Powinna się tam przenieść straż miejska. Ta okolica wymaga kontroli


Czy ty jesteś normalny dla kilku pracowników straży miejskiej taki potężny gmach ~~Żonkilowy Berberys napisał(a): Przyjmują tych nowych, młodych gamoni bez szkoły, co w życiu nie potrafią sobie poradzić, rżnących cwaniaków, nadających się tylko do kontrolowania marketów czy maseczki są założone. Nie jeden by dostał klapsa to kapciami by się nakrył. I kto to tu ku*** ma chronić zwykłych obywateli. Je**** PiSowska instytucja.
A przed pisem nie było policji gamoniu


A za PiSu też nie ma policji baranie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.