Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec solidarny z Ukrainą!
~~Miodowa Azalia niezalogowany
26 lutego 2024r. o 8:37
Widzę tutaj masę wpisów, które powielają narrację Putina. To oczywiście Konfederacja, której się marzy sojusz z Rosją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Szczawik niezalogowany
26 lutego 2024r. o 9:12
wydaje ci się że ''widzisz''...po prostu chcesz to widzieć ...
nawet gdyby ''konfie'' marzył by się taki sojusz to by z tego coś było jest za słaba a z drugiej strony każda dzisiejsza partia może być podpięta pod tą twoją śmieszną ''narrację'' Putina...
każda od lewa do prawa...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.