Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA La Perla zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak wybrać idealny Internet do domu?
~~hyg 16 maja 2022r. o 16:37
tyle z tego artykułu wiemy ze nic nie wiemy ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1162
japimacho 17 maja 2022r. o 8:56
Nie wiem ile Wam zapłacili za to coś ale zdecydowanie za mało. Powinni zapłacić kilkukrotnie więcej. Idzie po dopłatę. Dlaczego tak piszę, bo zależy mi żebyście chociaż Wy skorzystali na tej reklamie.
Bo my odbiorcy tej reklamy raczej nie możemy, przynajmniej nie wszyscy. Reklama super zachęca do produktu, no to człowiek myśli super, biorę to, idzie do punktu sprzedaży produktu a tam jak za komuny: "nie ma", "nie będzie", "nie wiemy kiedy będzie". To taka dziwna trochę reklama pokazująca, że dużą część odbiorców reklamodawca traktuje jak idiotów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~k 17 maja 2022r. o 10:54
Ano bardzo dziwna reklama. Niby reklama strony skupiającej się na informowaniu czytelników o tym, jak dobrze wybrać łącze internetowe (tak jakby w naszym powiecie było z czego wybierać...), a dopiero jak wejdzie się na omawianą stronę, to widać że to subtelna reklama UPC. Ani słowa o innych operatorach.
Samej treści już nie chce mi się pod kątem merytorycznym badać. Nietrudno znaleźć tego typu artykuły w sieci, i to w źródłach faktycznie niezależnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek 17 maja 2022r. o 13:19
Po lasach ludzie mieszkali i nie mieli pradu ,internetu ,a dzieci rodziło sie dużo i były zdrowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieczman 18 maja 2022r. o 18:01
Nie zapłacili to i nie ma!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.