Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Rena zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dachowanie samochodu osobowego na A4
~~Analfabeta 23 maja 2022r. o 18:19
Ile klas kończył Karczewski !!! gdy się ktoś bierze za pisanie ,powinien robić to zgodnie z zasadami języka polskiego ! Kto cię uczył ? ...DNIA DZISIEJSZEGO. w dniu dzisiejszym...itd...DZIŚ ....DZIŚ ...DZIŚ...czas się na starość nauczyć...zbyt często wypisuje bzdury...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Orlik 23 maja 2022r. o 18:43
O w jakiej dobrej wierze byłem u rzekomemu dobremu księdzu.Z serca się wyspowiadałem, a ten gość potraktował mnie jak śmiecia. To proboszcz parafi przy placu zamkowym. ANTYPATYCZNY BEZBOZNY CZLOWIEK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.