Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do Bolesławca powróciła palma
~~Porcelanowy Sit niezalogowany
1 lipca 2022r. o 15:35
~~Izabelowa Begonia napisał(a): wystarczy rozejżeć się i widać same palmy


A ty się rozejrzyj za słownikiem ortograficznym !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Palma niezalogowany
1 lipca 2022r. o 20:54
Palma zawsze gdzieś wraca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawoczerwona Cynia niezalogowany
2 lipca 2022r. o 0:08
Ostatnio była widziana we łbie morusa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dla palmiarzy niezalogowany
2 lipca 2022r. o 10:02
Powrócił symbol modyfikowanych genetycznie wyszczepienców resztek tych którzy jeszcze nie przenieśli się do krainy wiecznej pandemii , symbol banderofili i Rusofobów .Wściekli że Putin zniszczył im laboratoria na Banderlandzie gdzie produkowano covidy i dlatego były okresowe ich braki .Ale krowopasy już wiozą z za oceanu nowe ,więc będą mogli znowu zakładać szmaty na pyski i szprycować się berbeluchą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
3 lipca 2022r. o 8:10
~~Dla palmiarzy napisał(a): Powrócił symbol modyfikowanych genetycznie wyszczepienców resztek tych którzy jeszcze nie przenieśli się do krainy wiecznej pandemii , symbol banderofili i Rusofobów .Wściekli że Putin zniszczył im laboratoria na Banderlandzie gdzie produkowano covidy i dlatego były okresowe ich braki .Ale krowopasy już wiozą z za oceanu nowe ,więc będą mogli znowu zakładać szmaty na pyski i szprycować się berbeluchą.
a to dobre jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
3 lipca 2022r. o 8:33
A kiedy powróci Swiatowit (Światowid).Czyżby czarni zakazali tego "symbolu pogaństwa".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza