Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Absolutorium i wotum zaufania dla wójta gminy

~~dre 30 czerwca 2022r. o 12:23
Dlaczego nie ma mozliwości komentowania tematu??? co ktoś się boi usłyszeć klika słów jak to działa gmina i jaśnie wójt co to ludzi ma za nic ????poklepywanie się tylko po plecach, podwyzki dla swojaków i tyle .... a reszta niech sobie radzi sama.... rozwalił komunikacje na wioskach, wyprzedał co się da zeby tylko kase na domy ludowe wydać które stoją puste .... taka to polityka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Derak 1 lipca 2022r. o 17:37
O jakim wójcie gminy piszecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~koniec tematu 1 lipca 2022r. o 21:00
Po co krytykowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Skalnica 3 lipca 2022r. o 5:31
~~Derak napisał(a): O jakim wójcie gminy piszecie?


Wójcie zasadźcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.