Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy - Osiedle Kozia Górka!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Miasto nam łysieje - Szukacie cienia? Jest w Google Maps!
~~normalny i przyzwoity jak Tusk 30 czerwca 2022r. o 20:38
Wszyscy pójdą siedzieć, dopilnuję tego osobiście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Daglezja 30 czerwca 2022r. o 23:26
A ja ostatnio widziałem chyba najbardziej wyłysiałe miejsce w blcu , znajduje się ono na czubku głowy Pana Kazimierza . Myślę że powinien dostać za to nagrodę od Romana w przyszłym roku na tej tam swojej stypie co rozdaje nagrody za niewiadomo co . A tak na serio to pewnie wiele miejsc jest takich że wycięto drzewa pod wymyślonym pretekstem ale wiele drzew napewno było w złym stanie . I myślę że jakby spadło to zaraz wszyscy by znowu pisali dlaczego nikt nie dba o drzewa .. dlatego teraz je tną aby mieć z wami spokój bo mniej boli taki artykuł jak ten niż taki w którym jest napisane że drzewo w parku spadło na matkę z dzieckiem .
A tak poza tym tam gdzie jest ten mostek koło maka . Niech Kazimierz znajdzie zdjęcia ile tam śmieci zawsze leżało jeszcze zanim mak powstał żule i niewiadomo co jeszcze . A na geoportalu można zobaczyć że jest to duża działka i to jest jej 'odnoga' kiedyś tam wąskotorowa kolej jeździła międzyzakładowa. Tak btw.
Może działkę kipi deweloper postawi tam osiedle i zrobią tam zjazd na osiedle . Kto tam wie..
A jeszcze jedna sprawa . Chcialiscie więcej miejsc pracy to są . Ale to wiązało się z napływem ludzi z okolicznych miejscowości więc wiadome było że potrzeba mieszkań i tych na sprzedaż i tych na wynajem .
Ktoś w mieście wymyślił zakłady , strefa ekonomiczna ale nie wymyślił miejsca zamieszkania dla ludzi . Już dawno powinno budować się centrum miasta w górę a nie w szerz . Miasto nie jest z gumy nie można budować samych 'kwadraciakow' na ćwiartki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Jaskier 1 lipca 2022r. o 9:17
Aż mi się niedobrze zrobiło, jak zobaczyłam że wycięli to piękne drzewo przed szkołą pijarów. Niech ten co to wymyślił smaży się w piekle!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Śnieżnik 1 lipca 2022r. o 9:52
~~Morał napisał(a): Jak czytam tych waszych wypocin to zbiera nie na wymioty przede wszystkim ile z tych drzew co pokazali na zdjęciach złamała się pod wpływem silnego wiatru ile spruchniało w środku i trzeba było je wyciąć fakt na tysiąc lecie przy tym lumpeksie wycięto sporo drzew ale takie mamy teraz prawo że właściciel za zgodą może je ściąć i proszę się postawić na miejscu właścicieli działek którzy chcieli by coś wybudować ale nie mogą bo drzewa a dobrze się wam pisze bo mieszkacie w bloku i te drzewa dawały wam cień przez co mieliście chłodno w mieszkaniu i wcale nie bronie tu nikogo tylko proszę się zastanowić nad tym co redaktorzy chcieli osiągnąć bo moim zdaniem tylko do tego by noklocic was do krytyki włodarzy miasta i radnych

trzeba być ślepym żeby nie widzieć betonozy w tym mieście, tragedia jest, potem wszystko zalewa.... zadzić drzewa i krzewy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~łysy 1 lipca 2022r. o 21:02
Łysina to moda i wygoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkaniec Bolesławca 2 lipca 2022r. o 13:58
Potwierdzam że w Bolesławcu niestety jest " betonowa " nawet na nowych osiedlach wycina się piękne drzewa kłamiąc że będą posadzone nowe !!!!!
Tak było np na ulicy Hubala gdzie wycięto trzy lata temu na wiosnę rosnące przy ulicy 9 dębów obiecując że jesienią będą posadzone nowe drzewa ????!!!!
Minęło trzy lata i żadnych drzew nie posądzono !!!!
Co lepsze w planach budowy nawierzchni drogi na tej ulicy NIE MA RZADNEGO DRZEWA !!!!
Tak to właśnie Władze miasta okłamują mieszkańców !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy - Osiedle Kozia Górka!