Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zamiast Prnjavora powstaje hala firmy DPD Polska
~~Robert niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 7:21
Czy to już koniec dpd w Bolesławcu? Firma się zwinęła, zostały tylko śmierci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klient DPD niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 7:55
Kurierzy chu..ki z DPD nie dostarczają umówionych paczek ,prawdopodobnie wyrzucają je na śmietnik ,a potem nie odbierają telefonów i zgłaszają ,że adresat nieznany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~marian niezalogowany
15 grudnia 2022r. o 13:28
~~Robert napisał(a): Czy to już koniec dpd w Bolesławcu? Firma się zwinęła, zostały tylko śmierci.


Chyba koniec, firma PROPCO z Iłowej budującea dla DPD ooszukała generalnego wykonawcy i ten musiał się zwinąć. Takie polskie złodziejstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
REKLAMA Inwestycje