Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie będzie czasomierzy na bolesławieckich skrzyżowaniach
~~Poczerwieniała Lnica niezalogowany
18 lipca 2022r. o 19:39
Może jeszcze gwizdki wam zamontowa ć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennoruda Żurawina niezalogowany
18 lipca 2022r. o 21:05
Nauczcie się naciskać pedał gazu. Nie smyrać tylko wciskać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Kalmia niezalogowany
18 lipca 2022r. o 21:32
~~Płomiennoruda Żurawina napisał(a): Nauczcie się naciskać pedał gazu. Nie smyrać tylko wciskać!


A to swoją drogą też prawda ale eko dajwin uczyli w szkole nauki jazdy że CH.. z dynamiką jazdy trzeba ciągnąć jedynkę do 20 przez całe skrzyżowanie później się zastanowić czy już wrzucić dwójkę i tak do następnegi skrzyżowania się ciągnąć 35 per ałer i 20 m przed następnym czerwonym dopiero zapisać 3 aby się zatrzymać za 4 sekundy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Czubatka niezalogowany
18 lipca 2022r. o 23:50
Z tonu odpowiedzi wynika,że pisał go przyszły wiceprezydent Rzepnicki...hi..hi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przemek niezalogowany
19 lipca 2022r. o 0:12
~~Chabrowa Kalmia napisał(a): Z mojej wiedzy to wiadomo mi tyle, że takie sygnalizację są realizowane na sterownikach PLC i podobnych i działa to tak że czujniki natężenia ruchu przekazują informację o jego aktualnym stanie do sterownika, a sterownik dobiera odpowiednio czasy sterowania sygnałami świetnymi dla danego pasa ruchu w zależności od potrzeby i czas ten nie jest zmieniany po wydaniu komendy w trakcie jej trwania tak więc i czas na sekundniku mógłby być wyświetlany bez problemu np. jeżeli sterownik określił czas 30 sekund dla czerwonego itp. jeżeli 15 to 15.
Potrzeba jest dołożenia modułu który by odbierał informacje że sterownika i obsługiwał wyświetlacze. Może nawet by dało radę aby sterownik PLC wysyłał odpowiedni sygnalkod.
Generalnie nie widzę chyba technicznej przeszkody..

Naprawdę wierzysz, że oni tam ogarniają takie rzeczy? :D
Przecież on nie ma pojęcia jakie są przeszkody itp. powiedziane zostało to co miało być powiedziane aby 98 procent osób, które nie wie co to jest PLC myślało, że się nie da. Tak da się bez żadnego problemu, ale nie powiedzą, że nie chcą tego zrobić, bo nie i już :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Jagoda niezalogowany
30 listopada 2022r. o 13:34
Było by znacznie lepiej gdyby Dwóch dupków rządzących dogadało się w sprawie autobusów miejskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 listopada 2022r. o 16:20
''Od 2022 roku uległy zmianie niektóre przepisy dla kierowców. Nie ma już obowiązku posiadania naklejki na szybie samochodu, jednak to nie koniec zmian. Pojawiła się nowa obowiązkowa naklejka, ale nie dla wszystkich. Za jej brak grożą wysokie mandaty!
Minister klimatu i środowiska wydał rozporządzenie, by pojazdy uprawnione do wjazdu do strefy czystego transportu posiadały specjalne naklejki. Za ich brak grożą wysokie mandaty.''

poważnie?????
a dzisiaj w radyjku coś tam pitolili że Bolesławiec City zaliczono obok Lwówka do grajdołków w których trwa pomarańczowy alert smogowy...
czyżby ciepłownia i ''po pierwsze mieszkańcy'' opalali chałupy brunatnym śmieciem? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.