Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie będzie czasomierzy na bolesławieckich skrzyżowaniach
~~Poczerwieniała Lnica niezalogowany
18 lipca 2022r. o 13:06
~~zen napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Poczerwieniała Lnica napisał(a): Małkowski niech się weźmie za poważna pracę,a nie bzdetami się zajmuje,wymyśla na siłę pierdoły,które w istotny sposób nic nie wnoszą

nie ma to jak nie umieć czytać ze zrozumieniem - Małkowski występuje w imieniu mieszkańców, bo taka jest rola radnego; szkoda, że większość radnych o tym nie pamięta po co w ogóle są

Ha ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rys niezalogowany
18 lipca 2022r. o 13:35
Problemem podstawowym jest lokalizacja świateł. Kto stał pierwszy przed linią przerywaną na światłach wie, że przez dach nie da ich się zobaczyć. W innych krajach rozwiązują to tak, że wieszają sygnalizator dodatkowy na słupie na poziomie około 2,0m lub sygnalizatory montują na słupach przestawionych tak, że cokolwiek widać. U nas nikt się tym nie przejmuje i nawet w nowych lokalizacjach mają to w głębokim poszanowaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pracownik podberlińskiej Tesli niezalogowany
18 lipca 2022r. o 15:02
Ależ takie właśnie sygnalizatory z sekundnikiem są świetne. Wiedząc, że jest jeszcze na 20 sekund można poprawić siedzisko, sprawdzić czy z dzieckiem wszystko ok, zdjąć kurtkę albo napić się z butelki. A tak... masakra!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ Xyz niezalogowany
18 lipca 2022r. o 16:34
~~West napisał(a): Dobrze, że problem został poruszony bo płynność ruchu w mieście z powodu źle działającej sygnalizacji jest tragiczna.[/Sygnalizację jak sygnalizację Ale często kierowcy śpią przed nimi
.Zapala się zielone światło a nie jeden kierowca rusza dopiero po kilku sekundach - efekt przejeżdża 1-2 samochody i ponownie reszta stoi A czerwony świetle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Tulipanowiec niezalogowany
18 lipca 2022r. o 16:47
Fanaberie prowincjonalnego samorządowca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Tulipanowiec niezalogowany
18 lipca 2022r. o 16:50
~~ Xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~West napisał(a): Dobrze, że problem został poruszony bo płynność ruchu w mieście z powodu źle działającej sygnalizacji jest tragiczna.[/Sygnalizację jak sygnalizację Ale często kierowcy śpią przed nimi
.Zapala się zielone światło a nie jeden kierowca rusza dopiero po kilku sekundach - efekt przejeżdża 1-2 samochody i ponownie reszta stoi A czerwony świetle.
[/c

Zaproponuj zamontowanie na sygnalizatorach budzików dla "śpiochów".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiała Gipsówka niezalogowany
18 lipca 2022r. o 17:47
Za mało parkometrów! Parkingowy jednoportkowy do hymnu, więcej parkometrów. Trzep kasiore z plebsu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Kalmia niezalogowany
18 lipca 2022r. o 18:18
Z mojej wiedzy to wiadomo mi tyle, że takie sygnalizację są realizowane na sterownikach PLC i podobnych i działa to tak że czujniki natężenia ruchu przekazują informację o jego aktualnym stanie do sterownika, a sterownik dobiera odpowiednio czasy sterowania sygnałami świetnymi dla danego pasa ruchu w zależności od potrzeby i czas ten nie jest zmieniany po wydaniu komendy w trakcie jej trwania tak więc i czas na sekundniku mógłby być wyświetlany bez problemu np. jeżeli sterownik określił czas 30 sekund dla czerwonego itp. jeżeli 15 to 15.
Potrzeba jest dołożenia modułu który by odbierał informacje że sterownika i obsługiwał wyświetlacze. Może nawet by dało radę aby sterownik PLC wysyłał odpowiedni sygnalkod.
Generalnie nie widzę chyba technicznej przeszkody..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie