Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bóbr wysycha!
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
27 lipca 2022r. o 10:18
~~Benzi napisał(a): Trza przejść Odrę, trza przejść Warte i być pijawkami... dał mi przykład Bonifacy jak zwyczajnie ma myyy...
Prawdziwie polska rzeja to tylko Wisła, Wisełka...

Jaki trzeba mieć pusty łeb, żeby własnego hymnu nie szanować :-|
Kolejny przygłup, któremu Unia jest ojczyzną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rybak niezalogowany
30 listopada 2022r. o 16:56
Od kilku lat łowię na bobrze i zauważam coraz mniejszą ilość wody i ryb...pstrągi które przecież kiedyś było ich tak wiele teraz nie ma żandego a to ile śćieków zalewa bóbr i w ogóle każde rzeki w polsce to jest jakaś rzenada. Teraz przy takim stanie wody 30%z tego to śćieki! Nie wiem jak gmina pozwala na takie zaniedywanie ryb. A lepiej już nie będzie....tylko gorzej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
2 grudnia 2022r. o 6:57
to świadczy o nadchodzącym katakliżmie który nieuchronnie nas czeka w 2024 roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie