Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy istnieją sposoby na pozbycie się rozstępów?
~~Relka niezalogowany
5 lutego 2024r. o 12:30
~~Aniel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Relka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Aniel napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~truskawa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Aniel napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~truskawa napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Aniel napisał(a): Kosmetyki na bazie kociego pazura i jedwabiu podobno są spk

A co to daje wogóle?

Naprawianie tkanek, wzmacnianie skóry i nadawanie jej elastyczności.


A tobie to pomogło niby?

No jak robiłam regularnie Lanimesem na skórę to jo.

A jak szybko zaczęły ci zanikac rozstępy?


Tak żeby zaczęły widocznie zanikać to na pewno półtora-dwa miesiące


A to spk, obczaje szybko chyba
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie