Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sukces żeglarki, byłej mieszkanki Gierałtowa
~~Jaskrawoniebieska Jeżówka 2 sierpnia 2022r. o 20:52
Relich też jest z tego powodu dumny ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kapitan marynarki handlowej 3 sierpnia 2022r. o 5:26
Taka wiocha ,a ma żeglarzy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieska Jeżówka 3 sierpnia 2022r. o 5:47
~~Kapitan marynarki handlowej napisał(a): Taka wiocha ,a ma żeglarzy .

Kraków to twoim zdaniem wiocha ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Narcyz 4 sierpnia 2022r. o 9:06
~~Jaskrawoniebieska Jeżówka napisał(a): Relich też jest z tego powodu dumny ?

Może nawet statuetkę wręczy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Omieg 4 sierpnia 2022r. o 23:02
Tak, mieszka od urodzenia w Gierałtowie. Do tej pory. Sukcesy sportowców są najlepszą promocją kraju, miasta czy gminy. Pod warunkiem, że ma się dobro społeczne na myśli a nie własne ego. 4 miejsce w świecie to ogromny sukces i tylko to jest ważne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pat 5 sierpnia 2022r. o 14:55
No i co z tego, ze wnuczka Sochy. Z tego nie wynika prosta zależność, że jest mieszkanką Gierałtowa. Mój dziadek mieszkał w USA, a mój ojciec urodził się w Niemczech, a nie uważam się ani za Amerykanina, ani za Niemca. Pytanie, czy dziewczyna się w naszej gminie urodziła i tu mieszkała, czy tylko ma tu dziadków i przyjeżdżała czasami na wakacje i święta...? A zresztą jedna Socha, jaką znam, mieszka w Warszawie. Gośka jej dano na chrzcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ 6 sierpnia 2022r. o 21:43
mamy całą masę świetnie zapowiadających sie młodych żeglarzy, wspaniały klub który promuje tę dziedzinę sportu, a nasz prezydent najpierw nagradza twórcę klubu nagrodami za promocję miasta a później pozbawia młodych ludzi trenowania w pobliżu Bolesławca wyprzedając zbiorniki w Krępnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.