Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA JAWA zapraszam!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianin wygrał kategorię open Runmageddonu
~~Jasnopopielaty Bodziszek 4 sierpnia 2022r. o 5:47
Sport nieolimpijski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roadrunner 11 sierpnia 2022r. o 5:30
~~słonik napisał(a): Bolec info -- wygrana w kategorii Open Mężczyzn, a w klasyfikacji generalnej zawodów wynik bolesławianina był 44-ty ?? Czyli, że co 43 kobiety wyprzedziły naszego zawodnika ?

W runmagedon są klasyfikacje open / open master /elit i generalna czylo łącznie wszystkie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Świerk 12 sierpnia 2022r. o 4:52
Mamy Świątek ,Lewandowskiego i Ignaczaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.