Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wystrzałowe święto 10. Brygady Kawalerii Pancernej w Świętoszowie
~~Weteran 9 sierpnia 2022r. o 17:57
Do świętowania to się nadają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~huk 10 sierpnia 2022r. o 21:20
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn 10 sierpnia 2022r. o 21:30
Uwielbiam te święta Marczewskich zawsze PO, zawsze . Więcej ludzi to źle ? Dywizja przesłała wam info 2 dni po , czy stary dziad to olał. Nie pierwszy raz , Może dajcie im namiar na grubego Benka , zapowie przed uroczystościami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.