Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Solidarność - dzieje grzechu

14240
M21W2 19 sierpnia 2022r. o 18:00
~~Efekty napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Prawda boli napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~No co tu jeszcze napisał(a): " Nieudacznicy z opozycji " tak rządowa telewizornia nazywa polityków z poza PiS.
Tutejszy płaczek związkowy nie może napisać że to propaganda TVN ani że to nieprawda. Tak napisane było na pasku DTVP1.Ja mogę tylko potwierdzić NIEUDACZNICY Z OPOZYCJI i dodać opozycji totalnej , to takie Horusy , dużo słów dożo
kłamstw zero treści .
Jak to było z tymi odznaczeniami w 2014 panie solidarny ? Dawaliście komu popadła żeby się przypodobać władzuni. A teraz koło tej śmiesznej ścianki tak samo.
Nie chcę pisać że jest Pan śmiesznym człowiekiem , ma Pan jakiś problemy z sobą? . Nie wiem kto dostawał medale w 2014 roku,jak to prawda to tylko władza mogła " rozdawać" medale , proszę mi przypomnieć kto wtedy rządził. Panie z brakiem podstawowej wiedzy , myśl Pan zanim coś napiszesz , mam nadzieję że nie wymagam zbyt wiele.
Jakie znaczenie ma kto rządził.Medale rozdawała solidarność żeby się przypodobać kacykom.Jak czytam takie komentarze zastanawiam skąd się biorą tacy ludzie , jakie to niby medale , porypało was .
Dopisane 19.08.2022r. o godz. 17:56:

Tu informacja dla nawiedzonych :


" Medale i odznaczenia to nieodzowna forma nagradzania najbardziej zasłużonych. Nic więc dziwnego, że ten sposób wyróżniania znany jest od dawna i pomimo upływu lat, nadal wzbudza respekt i podziw. "

Tu bym dodał , zawiść , zazdrość .

Kto nadaje ordery i odznaczenia w Polsce?
Wyjątkowy charakter wyróżnienia jakim są medale, ordery i inne odznaczenia państwowe sprawia, że ich przyznawanie jest wysoce uregulowane. Jedyną osobą uprawnioną do tego, żeby przyznać medale i odznaczenia w Polsce jest Prezydent, a mówi o tym art. 138 Konstytucji (“Prezydent Rzeczypospolitej nadaje ordery i odznaczenia.”). I o ile Prezydent jest jedyną osobą, która może przyznać medale i odznaczenia w Polsce, tak zrobić to może z własnej inicjatywy lub inicjatywy Prezesa Rady Ministrów, kapituł orderów, ministrów, kierowników urzędów centralnych lub wojewodów.

Kto może dostać medale i odznaczenia w Polsce?
Państwowe odznaczenia mogą trafić do osób, które w wyraźny sposób przyczyniły się chwale i rozwojowi Rzeczypospolitej Polskiej w czasie pokoju lub wojny, na gruncie cywilnym lub wojskowym. Co ważne – medale, ordery i odznaczenia mogą trafić zarówno do obywateli Polski, jak i obcokrajowców za zasługi dla Rzeczypospolitej Polskiej lub jej obywateli oraz w przypadkach, w których występują odpowiednie zwyczaje międzynarodowe.

Nie wiem czy kiedykolwiek jakieś uznanie i medale otrzymają " bohaterowie " od klawiatury , ja by przyznał " order uśmiechu ".


Dopisane 19.08.2022r. o godz. 18:00:

W 2014 Prezydentem był Komorowski , jakiej władzy chciał się przypodobać , fakt był aktywnym działaczem
Solidarności , czyżby Putinowi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szambo 19 sierpnia 2022r. o 20:53
Co ten człowiek wypisuje. Medale daje sie z okazji rocznic. Co roku wyciągają z szamba jakiegoś działacza i bęc mu medal.Panie W21 COŚ TAM. zA CO PAN DOSTAŁ ODZNACZENIE ? Był pan na wojnie , a może zainicjował pan protesty przeciw władzy . Tacy jak wy panie zrujnowali Polskie zakłady państwowe które i tak były już słabe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Solidarny 19 sierpnia 2022r. o 21:03
~~Szambo napisał(a): Co ten człowiek wypisuje. Medale daje sie z okazji rocznic. Co roku wyciągają z szamba jakiegoś działacza i bęc mu medal.Panie W21 COŚ TAM. zA CO PAN DOSTAŁ ODZNACZENIE ? Był pan na wojnie , a może zainicjował pan protesty przeciw władzy . Tacy jak wy panie zrujnowali Polskie zakłady państwowe które i tak były już słabe.


Lecz się niedouku na nóżki , bo na cymbałek za późno ………PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szambo 19 sierpnia 2022r. o 21:11
~~Solidarny napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szambo napisał(a): Co ten człowiek wypisuje. Medale daje sie z okazji rocznic. Co roku wyciągają z szamba jakiegoś działacza i bęc mu medal.Panie W21 COŚ TAM. zA CO PAN DOSTAŁ ODZNACZENIE ? Był pan na wojnie , a może zainicjował pan protesty przeciw władzy . Tacy jak wy panie zrujnowali Polskie zakłady państwowe które i tak były już słabe.


Lecz się niedouku na nóżki , bo na cymbałek za późno ………PiS

W każdym ustroju dawali medaliki. Jak ma nie dawać solidarnosc. Nieudacznik nazywa nas nieukami a sam co skonczył. Seminarium polityczne.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.