Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Solidarność - dzieje grzechu

22258
#Horus nieaktywny
18 sierpnia 2022r. o 16:30
do odznaczenia wystąp ...;D

smirna...;D ;D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda boli niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 18:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~No co tu jeszcze napisał(a): " Nieudacznicy z opozycji " tak rządowa telewizornia nazywa polityków z poza PiS.
Tutejszy płaczek związkowy nie może napisać że to propaganda TVN ani że to nieprawda. Tak napisane było na pasku DTVP1.



Ja mogę tylko potwierdzić NIEUDACZNICY Z OPOZYCJI i dodać opozycji totalnej , to takie Horusy , dużo słów dożo
kłamstw zero treści .

Jak to było z tymi odznaczeniami w 2014 panie solidarny ? Dawaliście komu popadła żeby się przypodobać władzuni. A teraz koło tej śmiesznej ścianki tak samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 sierpnia 2022r. o 18:07
''ściana wstydu'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Plotkara niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 20:11
Bo im sie te ordery po prostu należom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 20:19
~~Plotkara napisał(a): Bo im sie te ordery po prostu należom.

„Należą” nieuku

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Katalpa niezalogowany
18 sierpnia 2022r. o 22:36
tak to jest jak nie łapie się ironi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 8:14
~~Prawda boli napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~No co tu jeszcze napisał(a): " Nieudacznicy z opozycji " tak rządowa telewizornia nazywa polityków z poza PiS.
Tutejszy płaczek związkowy nie może napisać że to propaganda TVN ani że to nieprawda. Tak napisane było na pasku DTVP1.



Ja mogę tylko potwierdzić NIEUDACZNICY Z OPOZYCJI i dodać opozycji totalnej , to takie Horusy , dużo słów dożo
kłamstw zero treści .
Jak to było z tymi odznaczeniami w 2014 panie solidarny ? Dawaliście komu popadła żeby się przypodobać władzuni. A teraz koło tej śmiesznej ścianki tak samo.

Nie chcę pisać że jest Pan śmiesznym człowiekiem , ma Pan jakiś problemy z sobą? . Nie wiem kto dostawał medale w 2014 roku,jak to prawda to tylko władza mogła " rozdawać" medale , proszę mi przypomnieć kto wtedy rządził. Panie z brakiem podstawowej wiedzy , myśl Pan zanim coś napiszesz , mam nadzieję że nie wymagam zbyt wiele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Efekty niezalogowany
19 sierpnia 2022r. o 17:14
~~Lucjan napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Prawda boli napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~No co tu jeszcze napisał(a): " Nieudacznicy z opozycji " tak rządowa telewizornia nazywa polityków z poza PiS.
Tutejszy płaczek związkowy nie może napisać że to propaganda TVN ani że to nieprawda. Tak napisane było na pasku DTVP1.



Ja mogę tylko potwierdzić NIEUDACZNICY Z OPOZYCJI i dodać opozycji totalnej , to takie Horusy , dużo słów dożo
kłamstw zero treści .
Jak to było z tymi odznaczeniami w 2014 panie solidarny ? Dawaliście komu popadła żeby się przypodobać władzuni. A teraz koło tej śmiesznej ścianki tak samo.
Nie chcę pisać że jest Pan śmiesznym człowiekiem , ma Pan jakiś problemy z sobą? . Nie wiem kto dostawał medale w 2014 roku,jak to prawda to tylko władza mogła " rozdawać" medale , proszę mi przypomnieć kto wtedy rządził. Panie z brakiem podstawowej wiedzy , myśl Pan zanim coś napiszesz , mam nadzieję że nie wymagam zbyt wiele.

Jakie znaczenie ma kto rządził.Medale rozdawała solidarność żeby się przypodobać kacykom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza