Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Jarmark bożonarodzeniowy w Zamku Kliczków
REKLAMA Nowe domy - Osiedle Kozia Górka!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od jutra rozpoczynają się szczepienia czwartą dawką szczepionki przeciwko Covid-19
~~pinochet 25 września 2022r. o 13:14
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladozielony Jesion napisał(a): Że tez jeszcze znachor z łocic sie nie uaktywnił.
Juz powinien nas tu obrzucać bluzgami płaskoziemnymi i foliowymi. :)
Może czeka wkolejce na booster -dopalacz i wtedy dopiero zagra.Dlaczego tylko znachor z łocic , znachor gorszy jak Mengele , znachor faszysta , znachor gorszy niż gestapo , znachor który po szprycy zdechnie pod płotem , znachor szczur doświadczalny , znachor baran idący na rzęź , to tylko niektóre "
"komplementy " kierowane w moją stroną przez " niewiniątka " twojego pokroju .

Dajcie już spokój i nie naśmiewajcie się z pana Lucjana.On wierzy w tą epidemię i miododajne szpryce.Człowiekowi obłąkanemu,mimo wszystko,też należy się szacunek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP 25 września 2022r. o 13:19
Ktoś znajomy pracujący na ''obrazowej'' opowiedział mi swój jeden dzień w pracy. 17 TK głowy, tylko 3 nic nie wykazały.
Resztę dopowiedzcie sobie sami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzysta ostróżka 25 września 2022r. o 13:50
Wydaje się że ludzie zmądrzeli i już podchodzą do tego z nie tylko umiarkowaniem ale z dużą niepewnością bo zbyt dużo pisze się o zagrożeniach jakie niesie ze sobą to szczepienie. Zresztą po tylu kłamstwach rządzących i w skuteczność tego preparatu można wątpić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Gerresheimer