Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Różowe Skrzyneczki w Zespole Szkół Elektronicznych
~~Brunatnozielona Calibrachoa niezalogowany
19 września 2022r. o 15:16
Super, w każdej szkole powinny być takie skrzyneczki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aleksandra niezalogowany
19 września 2022r. o 15:45
Pomijając szkoły - wszędzie powinny być. Byłam kiedyś w knajpie we Wrocku i tam w toalecie były i podpaski, i wkładki, i tampony. Czasem, z roztargnienia, ktoś z sobą nie weźmie. Albo po prostu się skończą. Ktoś może mieć nieregularny okres i miesiączka "zaatakuje" z zaskoczenia. To ludzka rzecz i w XXI wieku nie ma co robić z tego tabu. Popieram i nalegam, by akcja docierała na coraz szerszą skalę. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Miłorząb niezalogowany
19 września 2022r. o 19:05
"Różowe Skrzyneczki, w których można znaleźć bezpłatne podpaski i tampony, są odpowiedzią na wykluczenie i tabu menstruacyjne. Przejawia się ono w tym, że w Polsce około pół miliona kobiet nie stać na zakup podpasek bądź tamponów..."
To w końcu tabu i wykluczenie czy bieda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawy Miłorząb niezalogowany
19 września 2022r. o 19:07
Jeszcze dopytam...a prezerwatywy będą...bo wiecie...lepiej zapobiegać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Condon niezalogowany
20 września 2022r. o 4:30
Dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Condon niezalogowany
20 września 2022r. o 4:31
~~Siwawy Miłorząb napisał(a): Jeszcze dopytam...a prezerwatywy będą...bo wiecie...lepiej zapobiegać...
. Haha Dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Zawilec niezalogowany
20 września 2022r. o 13:00
Dla biednych chłopców powiedzmy po dwa papierosy w czarnej skrzyneczce. Przed wojną na biednej wsi kobiety na ten czas zawiązywały sobie prześcieradło na ramieniu i tylko co jakiś czas je przesuwało - trochę wyobrazni . Było to bardzo ekologiczne - polecam to bardzo gdyż tampony i podpaski są bardzo uciążliwe dla środowiska. Polecam ten sposób Paniom Grecie Thunberg a zwłaszcza Klaudii Jachirze . Jak by koś miał z nimi kontakt to proszę im to polecić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
20 września 2022r. o 13:11
dobry koń to i po błocie pojedzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.