Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Stasik przeprasza Wojciecha Kasprzyka na sesji Rady Powiatu
~~Szkarłatnoczerwona Dynia 21 września 2022r. o 10:37
Masz babo, placek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 21 września 2022r. o 11:02
Jeśli ktoś nie zauważa innych ludzi tj co oni robią w danej chwili o czym to świadczy?
Słabe to Panie Stasik.
Żenujące tłumaczenie, wystarczyło tylko przeprosić przyznając się do błędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ana 21 września 2022r. o 12:34
Po co to Panu było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do pseudo redakcji 21 września 2022r. o 14:32
Ktoś kto pisze te pseudo teksty na tym pseudo portalu nie widzi nic niestosownego w formie przeprosin i w sposobie ich przekazania? Zwyzywał Kasprzyka osobiście, ale przeprosić już raczył tylko poprzez przekazanie informacji na kartce przez osobę trzecią!! A Panowie lizodupy i pseudoredaktorzyny opisują całą sytuację jak by ten Stasik to niewiadomo jaki gest poczynił i jak to się z klasą zachował. Czas chyba sobie odpuścić tą redaktorską piaskownice, bo młodsi Panowie nie będziecie żeby już się czegoś nauczyć, a z artykułu na artykuł utwierdzacie mnie, że szkoda czasu w ogóle wasz pseudoportal odwiedzać. Jakby miał jaja to przeprosiłby jak człowiek człowieka, ale czego tutaj oczekiwać..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Sałata 21 września 2022r. o 17:43
~~Do pseudo redakcji napisał(a): Ktoś kto pisze te pseudo teksty na tym pseudo portalu nie widzi nic niestosownego w formie przeprosin i w sposobie ich przekazania? Zwyzywał Kasprzyka osobiście, ale przeprosić już raczył tylko poprzez przekazanie informacji na kartce przez osobę trzecią!! A Panowie lizodupy i pseudoredaktorzyny opisują całą sytuację jak by ten Stasik to niewiadomo jaki gest poczynił i jak to się z klasą zachował. Czas chyba sobie odpuścić tą redaktorską piaskownice, bo młodsi Panowie nie będziecie żeby już się czegoś nauczyć, a z artykułu na artykuł utwierdzacie mnie, że szkoda czasu w ogóle wasz pseudoportal odwiedzać. Jakby miał jaja to przeprosiłby jak człowiek człowieka, ale czego tutaj oczekiwać..


No to się rozpędziłeś, bo portal zresztą niejedyny podał po prostu info bez oceny. Ogarnij się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Kalmia 21 września 2022r. o 22:55
Zabrakło tego czegoś aby towarzysz przeprosił wprost towarzysza....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Żurawina 22 września 2022r. o 10:25
Karol Stasik to Schetyna w krótkich spodenkach. Kiedyś chciał błysnąć a teraz zgasili mu światło. To cała Platforma w wydaniu bolesławieckim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.