Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W sobotę o 16 w Rynku protest w sprawie Strefy Płatnego Parkowania
~~Alf przedwczoraj o 20:33
~~Mariusz Krzyżaniak napisał(a): Jestem przeciwny parkomatom ..przyjezdzam do Bolesławca bardzo często i muszę gruba kasę zostawić jak u kogoś robię to prawie 40 zł dziennie place paranoja ,miasto dziczeje zamiast zachęcać


Ja wogóle nie przyjmuję zleceń w strefie. Niech im Roman robi usługi. Walić tą mieścinę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~gruby 53 10 godz. 45 min. temu
Nie wiem kto na tym zarabia czy miasto czy jakaś firma ale aby była strefa to trzeba przygotować te miejsca przygotować miejsce dla niepełnosprawnych a przede wszystkim dać pół godziny darmowe aby można zrobić zakup lub załatwić sprawę czy odwiedzić schorowanych rodziców , seniorów dostarczyć zakupy kochani radni opamiętajcie się wyborcy za to wam podziękują przy urnach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz