Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Latarnie oświetlają autostradę w dzień. Wiemy dlaczego.
~~Adrian 23 września 2022r. o 16:04
co za dziwny czlowiek izm, to po zmroku nie mozna przejechac i sprawdzic a za dnia wymienic. Wszystko od dupy strony w tym kraju.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~rysiek 23 września 2022r. o 16:28
~~Adrian napisał(a): co za dziwny czlowiek izm, to po zmroku nie mozna przejechac i sprawdzic a za dnia wymienic. Wszystko od dupy strony w tym kraju.Zastosowana autokorekta

Jak by co to paliwo kosztuje wiecej niż te chwile jakie te lampy świecą a do tego i tak musieli by włączyć podczas wymiany by sprawdzić czy brak styku w porawce nie jest przyczyną nie świecenia lampy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja 24 września 2022r. o 6:16
Ludzie opamiętania trochę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bartosz 24 września 2022r. o 11:30
To kup sobie rower, bo bez prądu raczej nie przeżyjesz kolego jak bez auta nie możesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAZapraszamy