Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pleśń i odpadający tynk na kamienicy w centrum miasta
~~Turysta niezalogowany
27 września 2022r. o 11:20
Moim skromnym zdaniem wygląd kamienicy świadczy o zarządcy. Ciekaw jestem czy u siebie pozwoliłby na grzyb/pleśń i odpadający tynk.
Jedyne co teraz wychodzi to ciągłe podwyżki od ogrzewania ..........ale ważne że wypłata dla zarządcy jest czyż nie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prezes niezalogowany
27 września 2022r. o 11:30
On nie ma czasu, 5 merców w garażu stroi a będzie się kamienicami przejmował...
I jeszcze nowe chce budować z naszej kasy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ale pszeciesz niezalogowany
27 września 2022r. o 11:57
ale pszeciesz zarządca bez uchwały lokatorów nie wyremontuje tego - widać dziennikarzom bardziej to pszeszkadza nisz mieszkancom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~procesor mjodek z óha niezalogowany
27 września 2022r. o 12:12
~~ale pszeciesz napisał(a): ale pszeciesz zarządca bez uchwały lokatorów nie wyremontuje tego - widać dziennikarzom bardziej to pszeszkadza nisz mieszkancom.


Tobie najbardziej pRzeszkadza zaglądanie do słownika ortograficznego:p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwka węgierka niezalogowany
27 września 2022r. o 12:23
Ze zdjęć wygląda na zatkaną rynnę, wystarczy raz do roku zlecić czyszczenie rynien i będzie po problemie. No ale pracownicy TBS-u oni są baarrrdzzzo zarobieni więc nie mają czasu.
Ciekawe czy na swoim nowym pałacyku na Chrobrego by do tego dopuścili...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lokator niezalogowany
27 września 2022r. o 12:31
TBS zawolal 100tys za elewacje tej kamiennicy. Ewidentnie koszt byl duzo nizszy tylkoTBS za przetarg chcial swoje dostac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitny Modrzew niezalogowany
27 września 2022r. o 13:56
Może tam jakieś pustostany są , lokale nie są ogrzewane no i trudno w takim wypadku pozyskać zgodę od mieszkańców na remont elewacji. To jedno. A drugie to to ze miasto obiecało remonty elewacji w strategicznych punktach miasta pod warunkiem ze dach będzie wyremontowany z pieniędzy mieszkańców . Brzmi zachęcająco śle to tylko tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiały Dziewięćsił niezalogowany
27 września 2022r. o 16:32
Nie wiem kto piszesz Wam te teksty!!!! Czy Wy kiedyś zrozumiecie że TBS nie robi remontów tylko Wspólnoty Mieszkaniowe!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.