Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pleśń i odpadający tynk na kamienicy w centrum miasta
~~Mieszkaniec niezalogowany
27 września 2022r. o 17:44
Zarządcę TBS, tak jak każdego innego zarządcę obowiązuje wykonanie w każdym roku rocznego przeglądu technicznego budynku, czy uprawniony nie napisał, co należy zrobić na tym budynku ? Czy przeglądu TBS nie zlecił ? Jeśli przegląd był, to musiały być zalecenia, a jak były zalecenia, to zarządca przygotować winien uchwałę na wykonanie remontu. Może zarządca zaniechał czyszczenia rynien i rur spustowych i budynek został doprowadzony do takiego stanu ? Jak właściciele podpisali się przeciw uchwale, że nie chcą remontu, to zarządcy został Powiatowy Inspektor Nadzoru, który wyda decyzję nakazującą, a jak nadal właściciele nie chcieliby wykonać remontu, to pozostaje postanowienie sądu. Czy aby na pewno właściciele chcieli płacić zarządcy za nicnierobienie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Perukowiec niezalogowany
27 września 2022r. o 21:20
Państwo w ruinie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Szarłat niezalogowany
27 września 2022r. o 21:59
~~Srebrzystobiały Dziewięćsił napisał(a): Nie wiem kto piszesz Wam te teksty!!!! Czy Wy kiedyś zrozumiecie że TBS nie robi remontów tylko Wspólnoty Mieszkaniowe!!!!!

Wiesz bo tu nie chodzi o rzetelność tylko o hejt. Wiele takich kamienic w Bolesławcu, ale tamte nie są w zarządzie TBS-ów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Scewola niezalogowany
27 września 2022r. o 22:59
Bardzo się cieszę ,że sprawa trafiła na wokandę medialną ,oraz że ktoś oprócz mnie ,jako właściciela konkretnego M pochylił się nad sprawą nieprawidłowości w zarządzaniu nieruchomościami przez TBS .

Zgłaszałam sprawę zacieku na elewacji ,deszcz płynie po oknach jak z wiadra .
Przyjechali .po naciskach sprawdzili : 2 dachówki totalnie są pęknięte przy rynnach .
Widać naocznie jak dokładnie poprawili nieprawidłowości.
Boję się pomyśleć co by było gdyby pękła główna rura wod-kanaliz.
Koszty zarządzania nieruchomością płacimy regularnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Męczennica niezalogowany
28 września 2022r. o 9:01
~~Srebrzystobiały Dziewięćsił napisał(a): Nie wiem kto piszesz Wam te teksty!!!! Czy Wy kiedyś zrozumiecie że TBS nie robi remontów tylko Wspólnoty Mieszkaniowe!!!!!
A TBS reprezentuje mieszkańców lokali własnościowych w tej Wspólnocie i bierze od nich za to pieniądze. W czym problem? Nie może się dogadać z ZGM, który zarządza mieszkaniami należącymi do Miasta, w tej samej Wspólnocie?
Może w tym budynku są tylko mieszkania własnościowe, jak się mieszkańcy zgodzą, to wyremontują. O co chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nadżółkły Barwinek niezalogowany
28 września 2022r. o 9:34
teraz TBS buduje remontuje sobie ładną kamienicę nie starczyło na remont innych.... siedziba musi być łądna jak te ZUS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Joanna niezalogowany
29 września 2022r. o 15:47
Co stanowi przyczynę zalewania ścian, na której aż powstała pleśń /
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA JAWA zaprasza!