Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy!
REKLAMA Kamil Barczyk
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego, mężczyzna najbliższe 16 miesięcy spędzi w więzieniu
~~Kasztanowatordzawa Szachownica niezalogowany
2 października 2022r. o 12:01
Dlaczego nie dorośnięcie i nie zaczniecie uprawiać dziennikarstwa? Macie już grunt pod nogami raczej was nie mogą ruszyć dlaczego nie zaczniecie kopać prawdziwego info np o wrabianiu ludzi o zatrudnianiu i stanowiskach kreowanych i pisanych pod konkretnych ludzi i niekompetencji sędziów o wyrokach politycznych o lojalkach ? Czy wyhamowuje was też przynależność do organizacji kryminalnej jaka jest partia komusza uprawiająca agenturę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowy Rozwar niezalogowany
2 października 2022r. o 13:29
~~Kasztanowatordzawa Szachownica napisał(a): Dlaczego nie dorośnięcie i nie zaczniecie uprawiać dziennikarstwa? Macie już grunt pod nogami raczej was nie mogą ruszyć dlaczego nie zaczniecie kopać prawdziwego info np o wrabianiu ludzi o zatrudnianiu i stanowiskach kreowanych i pisanych pod konkretnych ludzi i niekompetencji sędziów o wyrokach politycznych o lojalkach ? Czy wyhamowuje was też przynależność do organizacji kryminalnej jaka jest partia komusza uprawiająca agenturę?


Bełkot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Szymon Pogoda
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Radosław Palczewski!