Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowogrodziec wśród dziesięciu najbiedniejszych gmin Dolnego Śląska
~~xxc niezalogowany
13 października 2022r. o 20:14
~~Krwistoczerwona Cykoria napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotordzawa Rezeda napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~xxc napisał(a): Relich już dogadał się z Potyszką ,żeby kandydował na radnego w Czernej i w ten sposób będzie miał większość w Radzie i dni Izydorczyka są już policzone ,Izydorczyk jest takie przysłowie ,,miałeś chamie złoty róg ostał ci się jeno sznur "

Brawo on super
Jest doświadczonym, mądrym, konsekwentnym, czy się to komuś podoba, czy nie. Brawo!

Niby kto ma być tym mądrym i konsekwentnym ,chyba nie Izydorczyk .?/??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~z gminy niezalogowany
13 października 2022r. o 21:09
Tyle lat beznadziejnych rządów Relicha doprowadziło Gminę do biedy ,mało tego Gmina ma jeszcze ponad22 miliony długu .A pamiętam jak Relich przejmował władzę po Szczerbieniu to strasznie biadolił ,że gmina ma 5 milionów zadłużenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Szparag niezalogowany
14 października 2022r. o 14:47
Ale cyrk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoniebieska Robinia niezalogowany
14 października 2022r. o 21:17
W Gminie Nowogrodziec bida aż przestała piszczeć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Krzewuszka niezalogowany
15 października 2022r. o 16:28
Może i biedna gmina ale nowogrodziec sam w sobie to ładne i urokliwe miasteczko i jest bardzo mało zaśmiecony a to się ceni!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oj robciu niezalogowany
15 października 2022r. o 20:35
~~Malinowoczerwona Krzewuszka napisał(a): Może i biedna gmina ale nowogrodziec sam w sobie to ładne i urokliwe miasteczko i jest bardzo mało zaśmiecony a to się ceni!


Nowogrodziec to piękne miasteczko jak się położysz w rynku to nogi masz w kartoflach ,a jak czytam o tych ruinach które spadają na drogę wojewódzką to ogarnia mnie śmiech a jeszcze jak jakiś mądry pisze ,że te ruiny to atrakcja dla turystów to już widzę te tysiące zwiedzających ,wszystkie hotele pięciogwiazdkowe w Nowogrodźcu przepełnione .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~biała stokrotka niezalogowany
16 października 2022r. o 15:13
Ja mam pytanie do burmistrza Relicha ,Relich czy ty jak się patrzysz w lustro niczego dziwnego nie odczuwasz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Turkusowy Jastrzębiec niezalogowany
16 października 2022r. o 15:46
~~biała stokrotka napisał(a): Ja mam pytanie do burmistrza Relicha ,Relich czy ty jak się patrzysz w lustro niczego dziwnego nie odczuwasz ?

???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza