Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Inwestycje
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobaczcie wilki, które wędrują w okolicach Bolesławca - WIDEO
~~Kanalia niezalogowany
24 listopada 2022r. o 20:07
Lepiej Wilki niż Kaczory a za Wilkami zawsze idzie inflacja czyli jest już blisko i poczujecie na własnej skórze własny wybór przed urną wyborczą i mam nadzieję że po Nowym Roku zrobią swoim wyborcom piękny ..prezent czyli dwucyfrowy wynik . Może kiedyś ten naród zmądrzeje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowa Bazylia niezalogowany
25 listopada 2022r. o 12:45
czy sam chodzisz na wybory? co bys nie wybral i tak bedziesz mial pretensje do innych. ty zmadrzej !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza