Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Walczę o bezpieczeństwo naszych dzieci - mówi Adam Psiuch, mieszkaniec Szczytnicy
~~Perłowy Orzech niezalogowany
28 października 2022r. o 20:38
Łże jak z nut nierób i krętacz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
28 października 2022r. o 22:08
ciekawym zjawiskiem jest ze bolec info opublikowało apel Adma Psiucha. Czlowiek ten choc serce ma wielkie niestety nadużywał alkoholu. Oczywiście też troche pracował ale troche pracy w Polsce odmawiał i to z bardzo ważnego powodu, facet nie sprzedał sumienia dla partii. Cała sprawa opublikowanie tego w tej gazecie jest o tyle fascynująca że z powodu podejścia mieszkańców do tej rodziny nie szkodzi on ani wojtowi ani miastu ani szkole. Z powodu podejscia mieszkańców jego skarga choć ważna wydaje się smieszna. Zauważmy ten portal nie podjął by tematu ktory zaszkodzi wojtowi policjantom czy klice tak naprawde, ich przecież trzeba zawsze chwalić. Ja za to pytam co na sprawę radny zadziałał w teorii on również powinien podjąć sprawe skargi Pana Psiucha. Coż sama przekonałam się o fałszu i podwójnej twarzy mieszkanców sąsisadów a nawet tchórzostwie rodziny, co było dla mnie bardzo edukacyjne zrozumiałam skąd pochodze kim jestm i dlaczego mojego ojca tak potraktowano w tej wsi a potem mnie. ... wspomnienia z dzieciństwa wróciły jasne okazło się znaczenie tego co widziałam słyszałam i co chciano wymazać tożsamość akcent pochodzenie i przede wszystkim jak bydlactowo to wykorzystywało. Adam mam nadzieję że pomogą zrobić ci ten dach dla ich własnego dobra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Bieluń niezalogowany
28 października 2022r. o 23:31
~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): ciekawym zjawiskiem jest ze bolec info opublikowało apel Adma Psiucha. Czlowiek ten choc serce ma wielkie niestety nadużywał alkoholu. Oczywiście też troche pracował ale troche pracy w Polsce odmawiał i to z bardzo ważnego powodu, facet nie sprzedał sumienia dla partii. Cała sprawa opublikowanie tego w tej gazecie jest o tyle fascynująca że z powodu podejścia mieszkańców do tej rodziny nie szkodzi on ani wojtowi ani miastu ani szkole. Z powodu podejscia mieszkańców jego skarga choć ważna wydaje się smieszna. Zauważmy ten portal nie podjął by tematu ktory zaszkodzi wojtowi policjantom czy klice tak naprawde, ich przecież trzeba zawsze chwalić. Ja za to pytam co na sprawę radny zadziałał w teorii on również powinien podjąć sprawe skargi Pana Psiucha. Coż sama przekonałam się o fałszu i podwójnej twarzy mieszkanców sąsisadów a nawet tchórzostwie rodziny, co było dla mnie bardzo edukacyjne zrozumiałam skąd pochodze kim jestm i dlaczego mojego ojca tak potraktowano w tej wsi a potem mnie. ... wspomnienia z dzieciństwa wróciły jasne okazło się znaczenie tego co widziałam słyszałam i co chciano wymazać tożsamość akcent pochodzenie i przede wszystkim jak bydlactowo to wykorzystywało. Adam mam nadzieję że pomogą zrobić ci ten dach dla ich własnego dobra

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Orzech niezalogowany
28 października 2022r. o 23:49
Czyli jednak chciał naciągnąć na remont dachu ,teras okaże się że i był opozycjonistą ,mało wiemy jako sąsiedzi Adama
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Vilianabql niezalogowany
28 października 2022r. o 23:53
Novost
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
29 października 2022r. o 11:36
~~Perłowy Orzech napisał(a): Czyli jednak chciał naciągnąć na remont dachu ,teras okaże się że i był opozycjonistą ,mało wiemy jako sąsiedzi Adama

Chyba o was to dużo mówi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
29 października 2022r. o 11:47
~~Perłowy Orzech napisał(a): Czyli jednak chciał naciągnąć na remont dachu ,teras okaże się że i był opozycjonistą ,mało wiemy jako sąsiedzi Adama

Ciekawe że ja żyłam obok was i nigdy nie sprawdzałam skąd jesteście czym się zajmuje ie i skąd ta niegodziwość. Człowiek musi oberwać żeby zrozumieć i musi przekonać się na własne uszy i oczy oraz na własnej skórze doświadczyć żeby się przekonać z kim ma do czynienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
29 października 2022r. o 12:55
~~Perłowy Orzech napisał(a): Czyli jednak chciał naciągnąć na remont dachu ,teras okaże się że i był opozycjonistą ,mało wiemy jako sąsiedzi Adama

No to niech naprawi ten Swój dach, nie będzie zagrażał dzieciom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza