Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak kupić węgiel od gminy w preferencyjnej cenie?
~~niemondry niezalogowany
4 listopada 2022r. o 20:49
gdzie ten ''wungiel''?
No piszą przecież, w ZEC Sp. z o.o. przy ul. Gałczyńskiego 51.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Maczek niezalogowany
4 listopada 2022r. o 21:01
~~Śmiszek graniczny napisał(a): Pytanie za Tonę węgla:
Zna ktoś jakiś duży i zrealizowany za rządów PO projekt inwestycyjny? Nie liczy się skok na OFE.
Pozdrawiam


A co nie eiesz to te lsta w pierdlu siedxisles. Pierwszy lepszy gazoport w Swinoujsciu, autostrady, schetynowki,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mondry niezalogowany
4 listopada 2022r. o 21:09
~~niemondry napisał(a): gdzie ten ''wungiel''?
No piszą przecież, w ZEC Sp. z o.o. przy ul. Gałczyńskiego 51.

~~niemondry napisał(a): gdzie ten ''wungiel''?
No piszą przecież, w ZEC Sp. z o.o. przy ul. Gałczyńskiego 51.


No chyba nikt nie oczekiwał, że pod ratuszem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zecboleslawiecprotonme niezalogowany
5 listopada 2022r. o 8:26
Sprzedam ów węgiel bo będę miał do sprzedania cena: 3750zł za 1500kg, z możliwością rezerwacji II transzy 2023r. w tej samej cenie.
Transport we własnym zakresie!
Info Priv
[email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~EwazJa niezalogowany
5 listopada 2022r. o 12:39
Ja już mam to w d...e i władze , węgiel , gaz i wodę wieś to wieś a las to mój las i niech sobie robią co chcą ja ich przeżyje Oni może jeszcze z pół roku poządzą i Trybunał i do celi i zakręcić wodę gaz i węgiel niech siedzą złodzieje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
5 listopada 2022r. o 17:49
~~EwazJa napisał(a): Ja już mam to w d...e i władze , węgiel , gaz i wodę wieś to wieś a las to mój las i niech sobie robią co chcą ja ich przeżyje Oni może jeszcze z pół roku poządzą i Trybunał i do celi i zakręcić wodę gaz i węgiel niech siedzą złodzieje .

Głupiś i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
6 listopada 2022r. o 5:50
węgiel duma narodu i Polski , akupić go można w Pewexie , a kto jest temu winny , żyd z długim nosem i karzeł , a polacy dalej śpią , pewnie myślą że brak węgla to sprawka pana Putina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Galensr niezalogowany
6 listopada 2022r. o 6:20
Hi! My name is Galen and I'm glad to be at bolec.info. I was born in Ireland but now I'm a student at the University of Denver University of Denver.
I'm normally an industrious student but this half-year I had to go abroad to see my kindred. I knew I wouldn’t have time to complete my creative writing, so I’ve found a fantastic solution to my problem - ESSAYERUDITE.COM >>> https://essayerudite.com/write-my-essay/
I had to order my paper, as I was pressed for time to finish it myself. I prefer EssayErudite as my creative writing writing service because it’s respected and has a lot of experience in this market.
I received my order on time, with proper style and formatting. (creative writing, 109 pages, 2 days, University)
I never thought it could be possible to order creative writing from an online writing service. But I tried it, and it was successful!
I would undoubtedly recommend this essay writing service to all my friends ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.