Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sortowanie śmieci-po co?

~~IKS niezalogowany
24 listopada 2022r. o 11:48
Dlaczego MZGK domaga się sortowania śmieci od Bolesławian skoro (przed chwilą na ul.Kosiby) przyjechała śmieciarka i bioodpady zostały zabrane wraz ze zmieszanymi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~igrek niezalogowany
25 listopada 2022r. o 7:50
Wielka ściema
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedziana Aukuba niezalogowany
25 listopada 2022r. o 9:37
~~IKS napisał(a): Dlaczego MZGK domaga się sortowania śmieci od Bolesławian skoro (przed chwilą na ul.Kosiby) przyjechała śmieciarka i bioodpady zostały zabrane wraz ze zmieszanymi?


Bo eurokołchoz nas tresuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bal Day SPA w Zamku Kliczków!
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE