Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
177 wolontariuszy zarejestrowało się w czwartek sztabie WOŚP.
~~Ziemniak 22 godz. 12 min. temu
~~Niebieskofioletowa Niezapominajka napisał(a): Może w ramach WOŚP należałoby wspomóc naszych braci mniejszych,i przeznaczyć cześć środków na schroniska dla bezdomnych zwierząt.Ponoć jesteśmy katolickim krajem, więc idea świętego Franciszka, miłośnika zwierząt nie powinna być nam obca.

Polska jest krajem świeckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Szydlica 16 godz. 58 min. temu
~~Ziemniak napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskofioletowa Niezapominajka napisał(a): Może w ramach WOŚP należałoby wspomóc naszych braci mniejszych,i przeznaczyć cześć środków na schroniska dla bezdomnych zwierząt.Ponoć jesteśmy katolickim krajem, więc idea świętego Franciszka, miłośnika zwierząt nie powinna być nam obca.

Polska jest krajem świeckim

I co z tego wynika, że jest krajem świeckim?To można być obojętnym na los bezdomnych zwierząt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz