Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga - wypadek na A4 w kierunku Wrocławia
~~KALI niezalogowany
29 listopada 2022r. o 7:16
~~KALI napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Amarantowy Kocanki napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szmaragdowozielona Maciejka napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~kkk napisał(a): Co to w ogóle za głupi argument kierowców, że gdyby nie oni to nie miałbyś czego w sklepie kupić? A gdyby nie magazynier który ci to załadował to nie miałbyś po co jezdzić! Gdyby nie obsługa w sklepie która to sprzeda też nie miałbyś po co jezdzić! Gdyby nie pracownicy firmy produkującej pojazdy nie miałbyś czym jezdzić! Dlaczego kierowcy myślą, że w tej całej układance są najważniejsi? I nie, nie krytykuje zawodowych kierowców na siłe bo też nim jestem, ale przepisy ruchu drogowego znam. I to że się ogląda film w czasie jazdy bo ma się włączonego asystenta to najgłupszy argument jaki słyszałem. Asystenta mózgu sobie włączcie wszyscy, bo 99% kierowców zawodowych go nie używa!


Za dużo im płacą , dlatego poyebało im się w pustych łbach.


Te 12 tys może włożyć sobie między bajki ,znam takiego co się tak chwalił że na busie zarabia miesięcznie 10 tys ,natomiast w niedziele stoi na giełdzie w Jeleniej i sprzedaje talerze po złotówce .
A co, żałujesz mu!!! Po prostu chce zarobić więcej. Weź się do pracy też tyle będziesz miał. Chyba że,( niema pracy dla ludzi z wykształceniem).

Z twoim wykształceniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA New Fashion