Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAZapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uwaga - wypadek na A4 w kierunku Wrocławia
~~Bursztynowy Pomidor 16 godz. 3 min. temu
Te kontenery to powinny jechać torami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tiry na tory 15 godz. 48 min. temu
~~Kierowca napisał(a): Jak czytam wpisy troli o kierowcach ciężarówek to ręce opadają ich poziom jest na poziomie naćpanego goryla nie obrażając goryla

No tu się muszę zgodzić żę poziom 80% tirowców jest na tak niskim poziomie jak napisałeś.
Kto nie wierzy niech pojedzie A4 z Łąki do Wrocławia i uwierzy! To co wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie. Jedzie sobie ogląda film na laptopie nie patrzy w lusterka i wyjeżdza na lewy spychając osobówkę do bariery bo mu się spieszy, po czym wyprzedza następnego tia blokując lewy pas przez 10km..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAZapraszamy